Rzeszów - Niedziela, 21.09.2025
Reklama

Prezentacja nowego motocykla Game Over Cycles w restauracji Lord Jack

Dodano: 02.03.2022 r.

fot. Materiały prasowe GOC
fot. Materiały prasowe GOC
RZESZÓW. Przez cały weekend w restauracji Lord Jack na rzeszowskim Rynku, będzie można podziwiać nowy motocykl firmy Game Over Cycles.

Rzeszowska firma Game Over Cycles, producent motocykli typu custom, już w najbliższy weekend (4-6 marca) zaprezentuje nowy motocykl. Pokaz odbędzie się w ramach 5. urodzin restauracji partnerskiej Lord Jack, mieszczące się na rzeszowskim Rynku.

Nowy motocykl to customowy Harley-Davidson Street Bob. Maszyna charakteryzuje się dużą ilością imponujących elementów z mosiądzu oraz lakierowaniem zawierającym złoty brokat. Do tej pory motocykl można było podziwiać jedynie w salonie firmy GOC, przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie.

- Weekendowy pokaz będzie ostatnią publiczną prezentacją motocykla przed jego wylotem do USA. Transport motocykla jest zaplanowany na 28 marca, pierwszym rejsem przywróconego przez PLL LOT połączenia Rzeszów-Jasionka - Nowy Jork-Newark. W Ameryce maszyna dołączy do kolekcji właściciela, Polaka pochodzącego z Rzeszowa i mieszkającego w Nowym Jorku, który jest już w posiadaniu siostrzanej maszyny prezentowanego w weekend pojazdu – informuje Krzysztof Bienkiewicz z Game Over Cycles.

Nowy motocykl GOC będzie dostępny w Lord Jack przez cały urodzinowy weekend.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza pierwszy etap budowy Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu rozpocznie się pierwszy etap budowy Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. 

Rzeszów

W WSPiA powstało Centrum Wolontariatu PCK

RZESZÓW. Od wtorku, 8 marca 2022 r. w budynku Collegium Securitatis WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej przy ul. Cegielnianej 14 działa Centrum Wolontariatu Polskiego Czerwonego Krzyża.

Rzeszów

Rok Ignacego Łukasiewicza. Ponad 40 wydarzeń w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto przygotowało szereg wydarzeń w związku z obchodami „Roku Ignacego Łukasiewicza”. Będą to m.in. wystawy, warsztaty i gra miejska poświęcona tej wybitnej postaci.

Rzeszów

Filie RDK przyjmujące dary będą zamknięte w niedziele

RZESZÓW. Wszystkie filie RDK, do których można przynosić dary dla uchodźców nie będą czynne w niedziele.

Rzeszów

Otwarto nową drogę łączącą ulice Kopisto i Wierzbową

​RZESZÓW. W końcu udało się otworzyć nową drogą, która połączyła ul. Kopisto z ul. Wierzbową. Nowy łącznik nosi nazwę Podwisłocze.

Rzeszów

Kolizja na rondzie im. Rodziny Ulmów. Sprawca był pijany

RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 46-letni kierowca, który spowodował kolizję na rondzie im. Rodziny Ulmów. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Rzeszów

Rzeszowska elektrociepłownia rozpoczęła budowę kotłowni gazowej

RZESZÓW. W przyszłym roku rzeszowska elektrociepłownia zyska nowoczesną kotłownię gazową. Dzięki tej inwestycji, możliwa będzie całkowita rezygnacja z wykorzystania węgla jako paliwa.

Rzeszów

Plaza organizuje zbiórkę dla kobiet z Ukrainy

RZESZÓW. 8 marca 2022 r. z okazji Dnia Kobiet CH Plaza przeprowadzi zbiórkę dla kobiet z Ukrainy pod hasłem „Kobietom w potrzebie”. Zbierane będą środki higieniczne, kosmetyki, bielizna i wygodna odzież.

Reklama