Rzeszów - Czwartek, 22.01.2026
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

Dodano: 19.11.2025 r. / Redakcja

Spotkanie z mieszkańcami z osiedli Biała i Drabinianka / fot. Grzegorz Bukała UM Rzeszowa
Spotkanie z mieszkańcami z osiedli Biała i Drabinianka / fot. Grzegorz Bukała UM Rzeszowa

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa kontynuuje serię tegorocznych spotkań z mieszkańcami miasta. Najbliższe odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Miłej.

Rozpoczęty w 2023 roku cykl spotkań z mieszkańcami poszczególnych osiedli pod nazwą „Rzeszów To My” umożliwia rozmowę z prezydentem oraz urzędnikami na temat bieżących spraw dotyczących danego osiedla. Mieszkańcy mogą zadawać pytania i uzyskiwać bezpośrednie odpowiedzi od władz miasta.

Godzinę przed każdym takim spotkaniem, odbywają się dyżury miejskich urzędników, którzy udzielają informacji i przyjmują pisemne wnioski od mieszkańców.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 listopada 2025 r. o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej Nr 9 przy ul. Miłej 58 z mieszkańcami dwóch osiedli: Biała oraz Drabinianka.

Program spotkania:

Godz.: 16:00 dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa

– przyjmowanie wniosków pisemnych od mieszkańców

Reklama

– informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym

– stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz.: 17:00 Początek spotkania z Prezydentem Rzeszowa

Godz.: 19:00 zakończenie spotkania

Wszyscy chętni mieszkańcy osiedli Biała i Drabinianka, mogą również uzupełnić ankietę dotyczącą trzech mocnych i trzech słabszych stron swoich osiedli. Informacje te będą pomocne przy wyborze tematów do omówienia podczas spotkania. Jak zaznacza UM Rzeszowa, ankieta jest anonimowa.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozpoczęły się prace przy odmuleniu rzeszowskiego zalewu. Najpierw przeniosą rośliny kotewki

RZESZÓW. Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie informuje o rozpoczęciu prac w związku z odmuleniem zalewu w Rzeszowie

Rzeszów

Niematerialny skarb – strój rzeszowiaków, czyli rańtuch na głowie i łoktusza na ramiona

RZESZÓW. Początkowo stroje rzeszowiaków nosiły wiele znamion ubioru Lasowiaków, zamieszkujących obręb Puszczy Sandomierskiej.

Rzeszów

Aktywiści ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki protestowali przed Galerią Rzeszów

RZESZÓW. Protest odbył się w ramach trwającej od końca lipca kampanii Stowarzyszenia Otwarte Klatki skierowanej do Deni Cler Milano

Rzeszów

W Budziwoju powstaje centrum handlowe. Otwarcie na wiosnę [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Docelowo powierzchnia obiektu sięgnie 4 tys. m2.

Rzeszów

Za nieprawidłowe parkowanie w Rzeszowie wręczą "Krowę Miesiąca"

RZESZÓW. Społecznicy z inicjatywy „Święte Krowy Rzeszowskie” chcą, by za złe parkowanie kierowca otrzymał tzw. Krowę Miesiąca.

Rzeszów

Recydywista firmy Game Over Cycles idzie na sprzedaż. Cena: 1 mln dolarów

RZESZÓW. Polski producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles wystawiła na sprzedaż swój najbardziej znany motocykl - Recydywistę.

Rzeszów

Most łączący Rzeszów z Boguchwałą ma kosztować ponad 100 mln zł

RZESZÓW. Nie znana jest data realizacji, źródła finansowania oraz wkład własny poszczególnych stron.

Rzeszów

Niematerialny skarb - gwara, czyli rzeszowskie micyje słowne

RZESZÓW. O porannej sardze, micyjach rzeszowskiej kultury oraz o chabaziach w parkach.

Reklama