Rzeszów - Poniedziałek, 19.01.2026
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami dwóch osiedli

Dodano: 19.11.2025 r. / Redakcja

Spotkanie z mieszkańcami z osiedli Biała i Drabinianka / fot. Grzegorz Bukała UM Rzeszowa
Spotkanie z mieszkańcami z osiedli Biała i Drabinianka / fot. Grzegorz Bukała UM Rzeszowa

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa kontynuuje serię tegorocznych spotkań z mieszkańcami miasta. Najbliższe odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Miłej.

Rozpoczęty w 2023 roku cykl spotkań z mieszkańcami poszczególnych osiedli pod nazwą „Rzeszów To My” umożliwia rozmowę z prezydentem oraz urzędnikami na temat bieżących spraw dotyczących danego osiedla. Mieszkańcy mogą zadawać pytania i uzyskiwać bezpośrednie odpowiedzi od władz miasta.

Godzinę przed każdym takim spotkaniem, odbywają się dyżury miejskich urzędników, którzy udzielają informacji i przyjmują pisemne wnioski od mieszkańców.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 listopada 2025 r. o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej Nr 9 przy ul. Miłej 58 z mieszkańcami dwóch osiedli: Biała oraz Drabinianka.

Program spotkania:

Godz.: 16:00 dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa

– przyjmowanie wniosków pisemnych od mieszkańców

Reklama

– informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym

– stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz.: 17:00 Początek spotkania z Prezydentem Rzeszowa

Godz.: 19:00 zakończenie spotkania

Wszyscy chętni mieszkańcy osiedli Biała i Drabinianka, mogą również uzupełnić ankietę dotyczącą trzech mocnych i trzech słabszych stron swoich osiedli. Informacje te będą pomocne przy wyborze tematów do omówienia podczas spotkania. Jak zaznacza UM Rzeszowa, ankieta jest anonimowa.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Motocykl promujący Rzeszów znajdzie się w nowojorskim salonie Harleya-Davidsona

RZESZÓW. Oficjalna premiera motocykla będzie miała miejsce 9 maja w salonie Harley-Davidson of New York City.

Rzeszów

Negatywna opinia wojewody ws. przyłączenia do Rzeszowa ośmiu sołectw

RZESZÓW. Wojewoda podkarpacki na konferencji prasowej poinformowała o opinii wydanej względem poszerzenia granic Rzeszowa.

Rzeszów

Ratusz wciąż ma problemy ze znalezieniem wykonawcy remontu kładki nad al. Piłsudskiego

RZESZÓW. Ratusz ponownie unieważnia przetarg związany z remontem okrągłej kładki nad al. Piłsudskiego.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczyna współprace z dwoma firmami. Będą kolejne programy stażowe

RZESZÓW. Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA to firma z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku chemii budowlanej.

Rzeszów

Co dalej z przebudową ronda Pobitno? Oferty na dokumentację projektową zbyt wysokie

RZESZÓW. Najtańsza oferta, przegotowana przez firmę z Warszawy, wynosi 1,4 mln zł.

Rzeszów

Ratusz pochwalił się nowymi „elektrykami” za ponad 350 tys. zł. Będą służyły do codziennej pracy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc: „Staramy się o to, żeby zachować ekologię, żeby nie zatruwać powietrza”.

Rzeszów

Pijany pieszy przebiegał przez jezdnie na al. Powstańców Warszawy. Potrącił go samochód

RZESZÓW. Pieszego potrąciła lancia, następnie w nią uderzył nadjeżdzający ford, po czym lancia wjechała w fiata pande.

Reklama