Rzeszów - Wtorek, 24.06.2025
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami osiedli Drabinianka i Biała

Dodano:

Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek / źródło: Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek / źródło: Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. W najbliższy piątek odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami dwóch osiedli: Drabinianka i Biała.
 
Spotkania w ramach cyklu „RzeszówToMy" dotyczą m.in. inwestycji na osiedlach jakie udało się zrealizować, placów miasta dotyczących danego osiedla oraz tematów bieżących.
 
Spotkanie z mieszkańcami  osiedli Drabinianka i Biała odbędzie się 29 września w Szkole Podstawowej nr 37 przy ul. Kwiatkowskiego 121a w Rzeszowie. Wezmą w nim udział, oprócz prezydenta Rzeszowa także jego zastępcy oraz dyrektorzy wydziałów i jednostek Urzędu Miasta Rzeszowa.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 i potrwa około 2 godziny. Wcześniej, już od godz. 16:00 zaplanowano dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Plany miasta zakładają budowę kolejnego dworca. Znajdzie się przy ul. Kochanowskiego

RZESZÓW. Dworzec autobusowy przy ul. Kochanowskiego miałby obsługiwać połączenia regionalne. 

Rzeszów

Przy wjeździe na przystanek kolejowy Rzeszów Zachodni 36-latek rzucił się pod pociąg

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 9.30 w Rzeszowie w rejonie ul. Warszawskiej, przy wjeździe na przystanek kolejowy Rzeszów Zachodni.

Rzeszów

Biuro turystyczne Neckermann ogłosiło upadłość. Ile rzeszowskich klientów ucierpi?

RZESZÓW, POLSKA. Czterech turystów z Rzeszowa przebywa na wakacjach z biura podróży Neckermann Polska.

Rzeszów

Rusza akcja „Przejezdne skrzyżowania”. Dziewięć skrzyżowań w Rzeszowie pod monitoringiem policji

RZESZÓW. Celem działań ma być wyeliminowanie utrudnień w ruchu na skrzyżowaniach.

Rzeszów

Cztery linie komunikacji miejskiej ze zmienionym rozkładem jazdy

RZESZÓW. Zmiany, jakie wprowadza Zarząd Transportu Miejskiego, wynikają z konsultacji z Radą Osiedla Załęże.

Rzeszów

Siostra Anastazja, Korwin-Piotrowska i Bonda na Świątecznych Targach Książki w Millenium Hall

RZESZÓW. W Millenium Hall gościć będą takie wydawnictwa jak Agora, Znak, Czarne, PWN, Marginesy, Lingea oraz Dreams.

Rzeszów

Przyjezdni kierowcy odpowiedzialni za korki w mieście? Jeden z radnych uważa, że tak

RZESZÓW. Korki na ulicach Rzeszowa stają się coraz głośniejszym tematem.

Rzeszów

OSP Rzeszów-Budziwój będzie miało nowy budynek

RZESZÓW. Całkowita powierzchnia obiektu ma wynieść ok. 500 m2.

Reklama