Rzeszów - Poniedziałek, 02.02.2026
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

Dodano: 29.01.2026 r. / Redakcja

Spotkanie z mieszkańcami  / fot. Grzegorz Bukała UM Rzeszowa
Spotkanie z mieszkańcami / fot. Grzegorz Bukała UM Rzeszowa

RZESZÓW. W lutym odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka z cyklu "Rzeszów To My". Tym razem włodarz miasta porozmawia z mieszkańcami osiedli Matysówka, Słocina i Zalesie.

Wydarzenie odbędzie się 10 lutego 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Bohaterów 27 Pułku Piechoty przy ul. Słocińskiej 4 w Rzeszowie. Harmonogram spotkania:

Godz.: 16:00 Dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa - przyjmowanie wniosków pisemnych od Mieszkańców - informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym - stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz.: 17:00 POCZĄTEK SPOTKANIA

Godz.: 19:00 ZAKOŃCZENIE SPOTKANIA

Urząd Miasta Rzeszowa zachęca mieszkańców do wypełnienia ankiety i wskazania trzech mocnych i trzech słabszych stron powyższych osiedli. Informacje te pomogą wybrać tematy do omówienia podczas spotkania.

Ankieta skierowana jest do Mieszkańców osiedli: Matysówka, Słocina i Zalesie. Jest anonimowa. Wszystkie informacje będą analizowane wyłącznie statystycznie w formie zbiorczej.

OTWÓRZ ANKIETĘ



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sprawa obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej trafiła do komisji

RZESZÓW. Temat został przeniesiony pod obrady komisji.

Rzeszów

Gdzie znajdzie się dzwonnica dla Dzwonu Niepodległości?

RZESZÓW. Dzwon po raz pierwszy wybrzmiał 11 listopada właśnie na Placu Farnym z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości.

Rzeszów

Wizyta ambasadora Szwajcarii w Rzeszowie

RZESZÓW. Ambasador Szwajcarii Jurg Burri odwiedził Podkarpacie.

Rzeszów

Mieszkańcy pozostaną bez wglądu do informacji o przyszłych inwestycjach

RZESZÓW. Projekt w przyszłości może powrócić na Sale sesyjną.

Rzeszów

Budżet Rzeszowa w 2020 roku z wydatkami na poziomie 1,67 mld zł. Prawie 350 mln przeznaczą na inwestycje

RZESZÓW. Projekt przyszłorocznego budżetu zostanie w pierwszej kolejności zaprezentowany radnym podczas najbliższej sesji rady Miasta, która odbędzie się 19 listopada.

Rzeszów

Wiedeńskie rozwiązania na ulicach Rzeszowa. Będzie nowy system sygnalizacji świetlnych

RZESZÓW. Rozwiązanie zostanie wdrożone najpóźniej w przyszłym tygodniu.

Rzeszów

Kiedy zniknie ogrodzenie na działce przy Kwadracie Kultury?

RZESZÓW. „W tej chwili trwa wycena tych działek i w styczniu będzie to wszystko załatwione” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej mogą wyjechać na studia do Chin

RZESZÓW. Do 4 grudnia na Politechnice Rzeszowskiej trwa nabór chętnych na studia w Chinach. 

Reklama