Rzeszów - Środa, 24.06.2026
Reklama

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

Dodano: 29.01.2026 r. / Redakcja

Spotkanie z mieszkańcami  / fot. Grzegorz Bukała UM Rzeszowa
Spotkanie z mieszkańcami / fot. Grzegorz Bukała UM Rzeszowa

RZESZÓW. W lutym odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka z cyklu "Rzeszów To My". Tym razem włodarz miasta porozmawia z mieszkańcami osiedli Matysówka, Słocina i Zalesie.

Wydarzenie odbędzie się 10 lutego 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. Bohaterów 27 Pułku Piechoty przy ul. Słocińskiej 4 w Rzeszowie. Harmonogram spotkania:

Godz.: 16:00 Dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa - przyjmowanie wniosków pisemnych od Mieszkańców - informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym - stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych

Godz.: 17:00 POCZĄTEK SPOTKANIA

Godz.: 19:00 ZAKOŃCZENIE SPOTKANIA

Urząd Miasta Rzeszowa zachęca mieszkańców do wypełnienia ankiety i wskazania trzech mocnych i trzech słabszych stron powyższych osiedli. Informacje te pomogą wybrać tematy do omówienia podczas spotkania.

Ankieta skierowana jest do Mieszkańców osiedli: Matysówka, Słocina i Zalesie. Jest anonimowa. Wszystkie informacje będą analizowane wyłącznie statystycznie w formie zbiorczej.

OTWÓRZ ANKIETĘ



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na al. Armii Krajowej w Rzeszowie. Wyłączą sygnalizację

RZESZÓW. Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, w środę (2 lipca) w obrębie skrzyżowania ul. Krzyżanowskiego z al. Armii Krajowej wprowadzony zostanie III etap tymczasowej organizacji ruchu. Jest on związany z...

Rzeszów

5 miesięcy potrwa remont wiaduktu na DK94 w Krasnem. Umowa podpisana

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na remont wiaduktu na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Krasne. Prace o wartości blisko 750 tys. zł zrealizuje wykona Przedsiębiorstwo Budowlane Stalmost. Wykonawca...

Rzeszów

W Rzeszowie powstał nowy mural. Ozdobił ścianę przy hali Podpromie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na murze przy chodniku i schodach prowadzących do hali Podpromie powstał nowy mural. Malowidło stworzyli wolontariusze z rzeszowskiego oddziału Deloitte CE BSC w ramach inicjatywy charytatywnej Impact Week.

Rzeszów

Most Załęski i nowe rondo oddane do użytku. Z ul. Maczka dojedziemy do ul. Rzecha [ZDJĘCIA, FILM]

RZESZÓW. Od poniedziałku, 30 czerwca 2025 r. kierowcy, piesi i rowerzyści mogą już korzystać z 630-metrowego I odcinka Wisłokostrady. Co prawda wykonawca prowadzi tam jeszcze drobne prace, jednak jest już możliwość przejazdu...

Rzeszów

Nowy ogród kieszonkowy w centrum Rzeszowa już dostępny dla mieszkańców [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Ogród przy ul. Jagiellońskiej to nowe, zielone miejsce spotkań dla mieszkańców Rzeszowa. Będzie również służyć uczestnikom wydarzeń kulturalnych.

Rzeszów

Dezynfekcja i płukanie sieci wodociągowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o poinformowało o dezynfekcji i płukaniu sieci wodociągowej Rzeszowa i okolicznych miejscowości. W wodzie będzie więcej chloru niż zazwyczaj.

Rzeszów

30 czerwca otwarcie I etapu Wisłokostrady. Pojedziemy nowym Mostem Załęskim

RZESZÓW. To już oficjalna informacja. Od 30 czerwca 2025 roku będzie można korzystać z 630-metrowego odcinka Wisłokostrady.

Rzeszów

Kąpielisko Miejskie przy ul. Kwiatkowskiego znów otwarte

RZESZÓW. Od piątku na rzeszowskiej Żwirowni powiewa biała flaga. Oznacza to, że woda jest zdatna do kąpieli.

Reklama