Rzeszów - Niedziela, 09.11.2025
Reklama

Prezydent Rzeszowa wystawił trzy aukcje dla WOŚP

Dodano: 25.01.2024 r.

fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. W tym roku prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek przygotował trzy aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wylicytować można m.in. żużlowy dzień z prezydentem Fijołkiem czy piłkę z autografem legendy polskiego futbolu.

- 32. Finał WOŚP zagra już w niedzielę. W Rzeszowie gramy jak co roku z naszymi fantastycznymi wolontariuszami ze wszystkich sztabów, z Estrady Rzeszowskaiej czy Rzeszowskich Piwnic. W 31. finale WOŚP w 2023r. udało się zebrać 243 259 387,25 złotych. W tym roku musimy pobić ten rekord - zachęca Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Zachęca tym samym do udziału w aukcjach, które rozpoczął na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest ich póki co trzy. Wylicytować można:
  • Zdjęcie okrągłej kładki im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z autografami Jurka Owsiaka, Prezydenta Konrada Fijołka oraz fotografa Tadeusza Poźniaka - LINK DO AUKCJI
  • Piłka z autografem legendy polskiej piłki nożnej Jana Domarskiego, podpisana w trakcie Gali 670-lecia Miasta Rzeszowa - LINK DO AUKCJI
  • Żużlowy dzień z Prezydentem Miasta Rzeszowa - Konradem Fijołkiem - LINK DO AUKCJI

Miasto swoje aukcje realizuje dzięki Sztabowi WOŚP działającemu przy Młodzieżowym Domu Kultury przy Osmeckiego 51.
Reklama

- Zachęcam również wszystkich do zajrzenia na strony pozostałych aukcji Sztabu WOŚP MDK Rzeszów. To m.in. sztuka, rękodzieło, vouchery na różne usługi, zabytkowa biżuteria, a nawet udział w finale konkursu Miss Województwa Podkarpackiego jako juror - wymienia prezydent Fijołek.

Licytacje ze sztabu MDK znajdziecie pod adresem: https://allegro.pl/uzytkownik/PrzemekPodracki

Już wkrótce pojawią się kolejne licytacje rozpoczęte przez prezydenta Rzeszowa.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bezpłatne badania profilaktyczne. Autobus „Medyka” odwiedzi rzeszowskie osiedla [Harmonogram wizyt]

RZESZÓW. Dzisiaj na osiedlu Matysówka zainaugurowano wspólną akcję Rzeszowa i Centrum Medycznego Medyk pod hasłem „Jazda profilaktyczna”.

Rzeszów

Trwa budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego i przebudowa dworca kolejowego

RZESZÓW. Prace realizowane są zarówno przy parkingu podziemnym, jak również w budynku dworca.

Rzeszów

Sukces rakiety zbudowanej przez studentów z Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Na ponad 600 metrów wzbiła się rakieta skonstruowana przez studentów z Koła Naukowego Kosmonautyki PRz. Debiutancki lot odbył się podczas Festiwalu Meteora 2022.

Rzeszów

W przychodni przy ul. Czackiego zerwała się winda. Ranne dwie osoby

RZESZÓW. Wczoraj w budynku Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nr 1 przy ul. Czackiego (boczna ul. Hetmańskiej) doszło do zerwania windy, w której znajdowało się dwóch mężczyzn. Obaj zostali ranni.  

Rzeszów

Strzały i wybuchy w Urzędzie Marszałkowskim

RZESZÓW. Na szczęście były to tylko ćwiczenia pod kryptonimem „Wrzesień 2022”.

Rzeszów

#RzeszowToMy - miasto uruchomiło specjalną aplikację dla mieszkańców

RZESZÓW. Aplikacja ma poprawić kontakt mieszkańców z urzędnikami i włączyć ich do zarządzania miastem.

Rzeszów

Na osiedlu Miłocin powstaje nowa droga

RZESZÓW. Trwa budowa ul. Parkowej na osiedlu Miłocin. Dobiegają końca roboty związane z budową kanalizacji deszczowej, trwają prace m.in. przy przygotowaniu konstrukcji drogi. Koszt tego zadania to ponad 5,2 mln zł.

Rzeszów

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2023. Głosowanie rozpoczęte

RZESZÓW. 5 września rozpoczęło się głosowanie na zadania zgłoszone do realizacji w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. Do głosowania dopuszczonych zostało 107 projektów.

Reklama