Rzeszów - Środa, 08.04.2026
Reklama

Prima Aprilis - to były tylko żarty

Dodano: 02.04.2026 r. / Redakcja

Drodzy Czytelnicy,

Informujemy, że część artykułów opublikowanych 1 kwietnia 2026 roku było primaaprilisowym żartem redakcji. Przepraszamy za wprowadzenie w błąd i mamy nadzieję, że uśmiechnęliście się choć na chwilę.

Co NIE jest prawdą:

Taylor Swift w Rzeszowie – amerykańska gwiazda nie wystąpi na otwarciu Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki. Choć stadion rzeczywiście powstaje i będzie przystosowany do organizacji koncertów, żadne rozmowy z menedżmentem artystki nie miały miejsca.

24-piętrowy wieżowiec przy al. Armii Krajowej
– żaden deweloper nie uzyskał pozwolenia na budowę takiego budynku. Wizualizacje zostały wygenerowane przez sztuczną inteligencję. Teren przy alei Armii Krajowej nadal pozostaje pusty.

IKEA w Rzeszowie – gigant meblowy wciąż nie podjął decyzji o budowie sklepu w stolicy Podkarpacia. Działka w Świlczy zakupiona w 2009 roku nadal stoi niezagospodarowana, a mieszkańcy regionu moga jedynie korzystać z punktu odbioru zamówień.

Dziękujemy za wyrozumiałość.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na os. Kmity powstanie "strefa aktywnego wypoczynku"

RZESZÓW. Inwestycja ma być gotowa do 30 września br.

Rzeszów

Na os. Słocina powstanie rondo. Ma pomóc w rozładowaniu korków

RZESZÓW. O rozpoczęcie inwestycji zabiegali rzeszowscy radni. 

Rzeszów

Parking wielopoziomowy na Podpromiu coraz bliżej

RZESZÓW. Siedem firm jest zainteresowanych stworzeniem projektu wielopoziomowego parkingu przy hali Podpromie w Rzeszowie. 

Rzeszów

Będą rzadziej odbierać śmieci?

RZESZÓW. Na wtorkowej sesji Rady Miasta zapadnie decyzja w sprawie ograniczenia odbioru odpadów od mieszkańców domów jednorodzinnych w Rzeszowie. 

Rzeszów

W Rzeszowie będzie rondo im. Władysława Bartoszewskiego?

RZESZÓW. Dziś XXXIII sesja Rady Miasta. Jednym z tematów będzie nadanie nazwy nowemu rondu na os. Staromieściu.

Rzeszów

W Pro-Familii otwarto Centrum Chorób Piersi

RZESZÓW. W Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia powstało Centrum Chorób Piersi. Miejsce to oferuje kobietom dostęp do szybkiej i kompleksowej diagnostyki oraz m.in. nowoczesnego leczenia chirurgicznego.  

Rzeszów

Nowe inwestycje w "Dworzysku". Powstanie 400 miejsc pracy

RZESZÓW. Na terenie Parku Naukowo-Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko” powstanie 400  kolejnych nowych miejsc pracy oraz pojawią się kolejne inwestycje o wartości 20 mln euro.

Rzeszów

Derby Rzeszowa z ograniczoną liczbą kibiców. Będzie transmisja w TVP3

RZESZÓW. Mecz odbędzie się w ścisłym rygorze sanitarnym. Na trybunach zasiądzie 356 kibiców. Telewizja Polska przeprowadzi bezpośrednią transmisję z meczu.

Reklama