Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Prowadził służbowego chryslera mając 2 promile. 27-latka z Mołdawii zatrzymano na ul. Naruszewicza

Dodano: 23.07.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Mężczyzna jechał od ulicy Warszawskiej w kierunku centrum miasta, po drodze nie stosując się do sygnalizacji świetlnej. Okazało się, że to pijany obywatel Mołdawii. Badanie wykazało niemal 2 promile alkoholu w jego organizmie. Po sprawdzeniu okazało się, że kierował samochodem firmowym, który zabrał bez wiedzy właściciela.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 22. Jak wynikało ze głoszenia, od ul. Warszawskiej w kierunku centrum miasta jedzie kierowca, który może być nietrzeźwy. Na ul. Naruszewicza zatrzymali go policjanci z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy.
Jak wynikało z relacji świadków, mężczyzna jechał od ulicy Warszawskiej całą szerokością jezdni. Na rondzie Dmowskiego oraz na ulicy Piłsudskiego nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej.
Reklama
Samochodem kierował 27-letni obywatel Mołdawii. Mężczyzna był pijany, badanie wykazało w jego organizmie blisko 2 promile. Podczas czynności policjanci ustalili, że mężczyzna jechał nie swoim samochodem. Był to samochód firmowy, który zabrał bez wiedzy i pozwolenia właściciela pojazdu.

W związku z tym 27-latek trafił do policyjnego aresztu, a auto zostało zwrócone przedstawicielowi firmy, który w tej sprawie złożył zawiadomieni o przestępstwie. Policjanci przesłuchali 27-latka i przedstawili zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz zaboru auta w celu krótkotrwałego użycia. Mężczyzna wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podpisano list intencyjny w sprawie budowy monorail w Rzeszowie

​RZESZÓW. Ratusz podjął kolejny krok w sprawie budowy elektrycznej kolejki jednotorowej w Rzeszowie.

Rzeszów

Wypadek na ul. Podkarpackiej. Kierowca peugeota potrącił rowerzystów na przejeździe dla rowerów

RZESZÓW. Ranni rowerzyści - 29-letni mężczyzna oraz 26-letnia kobieta - trafili do szpitala.

Rzeszów

LOT wznawia połączenia krajowe

LOT stopniowo przywraca krajowe loty pasażerskie. Połączenia będą realizowane w ramach 8 portów lotniczych, w tym Jasionki. Rejsy międzynarodowe pozostają zawieszone do 14 czerwca.

Rzeszów

Więcej pasażerów w autobusach komunikacji miejskiej

​RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego zwiększa limit pasażerów.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Wieniawskiego na finiszu

RZESZÓW. Dobiega końca trzyetapowy remont ul. Wieniawskiego. Trwają prace wykończeniowe i porządkowe.  Nowa droga usprawni komunikację pomiędzy osiedlami Słocina i Zalesie.

Rzeszów

Kolizja na ul. Budziwojskiej. Sprawca był pijany

RZESZÓW. 41-letni mężczyzna uderzył toyotą w bok innego auta, potem wjechał w ogrodzenie. Miał 2,5 promila alkoholu.

Rzeszów

Zaginął 40-letni Dominik z Rzeszowa. Policja prosi o pomoc

RZESZÓW. 11 maja mężczyzna wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodzinną.
 

Reklama