Rzeszów - Wtorek, 27.05.2025
Reklama

Przechodziła w niedozwolonym miejscu, potrącił ją samochód

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. 56-letnia kobieta trafiła do szpitala, po tym jak została potrącona przez samochód. Piesza przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
 
Do zdarzenia doszło dziś rano, w Sokołowie Małopolskim na ulicy 1000-lecia. Według wstępnych informacji Policji, 37-letnia kierująca skodą, jadąc w kierunku ulicy Lubelskiej, na skrzyżowaniu z ulicą Garncarską, potrąciła pieszą przechodzącą przez jezdnie w miejscu niedozwolonym.
 
56-letnia piesza z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
 
Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
 
Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie rozpoczął nowy semestr

RZESZÓW. 300  małych studentów wzięło udział w sobotnim wykładzie inaugurującym nowy  semestr Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego. 

Rzeszów

16,5 mln euro dotacji na nowe inwestycje na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Dzięki inwestycjom, lotnisko w Jasionce będzie jeszcze lepiej przystosowane do obsługi cywilnego i wojskowego ruchu lotniczego.

Rzeszów

Rozbudowa szkoły na Staromieściu. Podpisano umowę

RZESZÓW. Budynek zyska zupełnie nowe skrzydło z halą sportową oraz zapleczem sanitarnym, siłownią i dodatkowymi salami lekcyjnymi. 

Rzeszów

Startują XIV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach

RZESZÓW. W dniach 9 – 13 listopada 2022 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina odbędą się XIV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Podkarpackiego Związku Szachowego.

Rzeszów

Nowa inwestycja drogowa w Rzeszowie. Wbito symboliczną łopatę

RZESZÓW. Na osiedlu Kotuli w Rzeszowie rozpoczęła się budowa nowej drogi, która połączy ul. Błogosławionej Karoliny z rejonem ulic Dynowskiej i Czudeckiej.

Rzeszów

Remont i rozbudowa cmentarzy w Rzeszowie. Więcej nowych alejek i miejsc na pochówek

RZESZÓW. Trwają prace remontowe i inwestycyjne na rzeszowskich cmentarzach. Powstają nowe kwatery i alejki, a stare są remontowane. Miasto rezerwuje także grunty pod rozbudowę nekropolii.

Rzeszów

Aquapark z basenami zewnętrznymi i dużym saunarium. Miasto szuka projektanta

RZESZÓW. W środę ogłoszono kolejny ważny krok w kierunku budowy parku wodnego w Rzeszowie. Rozpoczęła się procedura wyboru firmy, która opracuje projekt inwestycji.

Rzeszów

Awaria biletomatów w Rzeszowie. Nie kupisz biletu okresowego [AKTUALIZACJA]

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego usunął awarię, która uniemożliwiała zakup biletu okresowego.

Reklama