RZESZÓW. Na osiedlu „Przyszłość” zostanie stworzony kompleks 8 budynków mieszkalno-usługowych o zróżnicowanej ilości kondygnacji od 5 do 15. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na październik br.
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyk” swoją inwestycje planuje w rejonie, w którym znajduje się nowo otwarta Szkoła Ojców Pijarów. Mieszkania jakie znajdą się na osiedlu „Przyszłość” posiadać będą od 31 m2 do 52 m2 powierzchni, a cena za 1m2 rozpoczynają się od 5 600 zł.
Kompleks ośmiu budynków ma zacząć powstawać jeszcze w październiku br. Planowany czas realizacji inwestycji szacuje się na ok. 24-26 miesięcy. Wiemy również, że na osiedlu będą znajdować się lokale usługowo-handlowe o łącznej powierzchni 2 260,00 m2.
„W budynku nr 1 znajdować się będą miejsca postojowe w garażu podziemnym wielostanowiskowym, które zapewnią komfort mieszkańcom budynku nr 1 i nr 2” – czytamy na stronie inwestycji.
Wiemy także, że w budynku nr 1 znajdzie się 98 mieszkań oraz 127 miejsc parkingowych. Z kolei w budynku nr 2 do dyspozycji będzie 56 mieszkań. Dodajmy, że właśnie w tych dwóch budynkach trwa aktualnie sprzedaż mieszkań.
RZESZÓW. Podczas prac ziemnych w Jasionce, odnaleziono pociski z czasów II wojny światowej. Niewybuchy zostały zabezpieczone i wywiezione przez saperów do miejsca neutralizacji.
RZESZÓW. Nowe drzewa pojawią się w m.in. w Parku Papieskim, na terenach rekeracyjnych przy ul. Staszica i Kustronia oraz w sąsiedztwie przyszłego placu zabaw na os. Miłocin Św. Huberta.
RZESZÓW. Dziś rano, na ul. 9 Dywizji Piechoty doszło do zderzenia ciężarowego volvo z seatem. 30-letnia kierująca samochodem osobowym trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku nieczynne będą psie parki na kilku rzeszowskich osiedlach. Przerwa techniczna zostanie wykorzystana na rekultywację terenu.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz