Rzeszów - Wtorek, 01.07.2025
Reklama

Przy ul. Bałtyckiej powstanie nowe osiedle

Dodano:

Wizualizacja ze strony www.smenergetyk.com.pl
Wizualizacja ze strony www.smenergetyk.com.pl
RZESZÓW. Na osiedlu „Przyszłość” zostanie stworzony kompleks  8 budynków mieszkalno-usługowych o zróżnicowanej ilości kondygnacji od 5 do 15. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na październik br.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyk” swoją inwestycje planuje w rejonie, w którym znajduje się nowo otwarta Szkoła Ojców Pijarów. Mieszkania jakie znajdą się na osiedlu „Przyszłość” posiadać będą od 31 m2 do 52 m2 powierzchni, a cena za 1m2 rozpoczynają się od 5 600 zł.

Kompleks ośmiu budynków ma zacząć powstawać jeszcze w październiku br. Planowany czas realizacji inwestycji szacuje się na ok. 24-26 miesięcy. Wiemy również, że na osiedlu będą znajdować się lokale usługowo-handlowe o łącznej powierzchni 2 260,00 m2.

„W budynku nr 1 znajdować się będą miejsca postojowe w garażu podziemnym wielostanowiskowym, które zapewnią komfort mieszkańcom budynku nr 1 i nr 2” – czytamy na stronie inwestycji.

Wiemy także, że w budynku nr 1 znajdzie się 98 mieszkań oraz 127 miejsc parkingowych. Z kolei w budynku nr 2 do dyspozycji będzie 56 mieszkań. Dodajmy, że właśnie w tych dwóch budynkach trwa aktualnie sprzedaż mieszkań.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolizja na rondzie im. Rodziny Ulmów. Sprawca był pijany

RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 46-letni kierowca, który spowodował kolizję na rondzie im. Rodziny Ulmów. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Rzeszów

Rzeszowska elektrociepłownia rozpoczęła budowę kotłowni gazowej

RZESZÓW. W przyszłym roku rzeszowska elektrociepłownia zyska nowoczesną kotłownię gazową. Dzięki tej inwestycji, możliwa będzie całkowita rezygnacja z wykorzystania węgla jako paliwa.

Rzeszów

Plaza organizuje zbiórkę dla kobiet z Ukrainy

RZESZÓW. 8 marca 2022 r. z okazji Dnia Kobiet CH Plaza przeprowadzi zbiórkę dla kobiet z Ukrainy pod hasłem „Kobietom w potrzebie”. Zbierane będą środki higieniczne, kosmetyki, bielizna i wygodna odzież.

Rzeszów

W Full Markecie powstał punkt noclegowy dla uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. W budynku Full Marketu przy ul. Rejtana 53 przygotowano ppnad 500 miejsc noclegowych dla uchodźców z Ukrainy.

Rzeszów

WSIiZ uruchamia świetlicę dla dzieci i ich opiekunów z Ukrainy

RZESZÓW. Uczelnia chce zapewnić uchodźcom trochę spokoju i odpoczynku.

Rzeszów

Kolejny krok w kierunku budowy aquaparku w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na opracowanie studium wykonalności dla budowy parku wodnego w Rzeszowie. Będzie ono zawierało m.in. analizy dotyczące kosztów, technologii budowy oraz funkcji aquaparku.

Rzeszów

Potrzebni wolontariusze do pomocy uchodźcom w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto poszukuje wolontariuszy do pomocy uchodźcom z Ukrainy. Aby się zgłosić, wystarczy uzupełnić formularz online.

Rzeszów

Władze Rzeszowa prowadzą rozmowy dyplomatyczne w sprawie Ukrainy

​RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek prowadzi rozmowy z dyplomatami z całego świata, którzy przyjeżdżają do Rzeszowa, aby dowiedzieć się więcej o sytuacji uchodźców i wspierać Ukrainę w walce z agresją rosyjską.

Reklama