Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

Przy ul. Grottgera w Rzeszowie znaleziono zwłoki mężczyzny

Dodano: 16.07.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. O mężczyźnie nie dającym znaków życia poinformował jeden z przechodniów. Wstępne ustalenia nie stwierdziły żadnych obrażeń ani udziału osób trzecich. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny.

Około godziny 10.00 do Centrum Powiadomienia Ratunkowego wpłynęła informacja od jednego z przechodniów, że w przy ul. Grottgera w Rzeszowie leży mężczyzna  nie dający znaków życia.

„Wstępnie nie stwierdzono udziału osób trzecich i doraźnych obrażeń na ciele” – informuje Adam Szeląg, oficer prasowy KMP Rzeszów.

Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości znalezionego mężczyzny.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy ul. Staszica powstanie Park dla Seniora [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Na osiedlu gen. Grota-Roweckiego w Rzeszowie powstanie Park dla Seniora. Wykonawca inwestycji ma zostać wybrany jeszcze w tym miesiącu.  

Rzeszów

Kolejny fragment ulicy Wyspiańskiego będzie przebudowany

RZESZÓW. Jeszcze w maju rozpocznie się przebudowa kolejnego odcinka ulicy Wyspiańskiego. Będzie szerzej i bezpieczniej.

Rzeszów

13 firm i konsorcjów zainteresowanych budową Wisłokostrady

RZESZÓW. Większość ofert mieści się w kwocie, którą miasto zarezerwowało na to zadanie.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Kąkolówce. 23-letni kierowca zginął na miejscu

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Kąkolówce w powiecie rzeszowskim. 23-letni kierowca volkswagena, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery ochronne i dachował. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

W sobotę rajd rowerowy Tour de WSIiZ połączony z EkoPiknikiem

RZESZÓW. Na zawodników czeka blisko 20-kilometrowa trasa. Po dotarciu na metę czekać będzie rozgrzany grill i poczęstunek oraz pełen atrakcji EkoPiknik, który uświetni występ Krystiana Herby.

Rzeszów

W weekend Harley On Tour. Ciężarówka z motocyklami jest już w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend, 13 i 14 maja, w salonie GOC Harley-Davidson przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie odbędzie się Harley On Tour 2023.

Rzeszów

Festiwal zespołów polonijnych powraca do Rzeszowa. Podpisano porozumienie

RZESZÓW. Po czteroletniej przerwie wraca do Rzeszowa Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. XIX edycja festiwalu odbędzie się w dniach 12-18 lipca. 

Reklama