Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Przy Urzędzie Wojewódzkim uruchomiono tymczasowy punkt szczepień

Dodano:

fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
RZESZÓW. W 16 województwach trwa akcja „Zaszczep się w majówkę”. Osoby znajdujące się w uprawnionej grupie wiekowej i mające już e-skierowanie, mogą bez rejestracji przyjąć jednodawkową szczepionkę firmy Johnson & Johnson.

Od 1 do 3 maja na ulicy Grunwaldzkiej 15, przy Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie będzie funkcjonował tymczasowy punkt szczepień.  W gotowości będzie 14 stanowisk szczepiących.

Z akcji mogą skorzystać wszystkie osoby znajdujące się w grupie wiekowej uprawnionej do rejestracji i mają już e-skierowanie. Pacjenci przyjmowani są w godz. 8:00 – 18:00.

1 i 2 maja zaszczepić się mogą osoby w wieku 36 lat i starsze, natomiast 3 maja  osoby w wieku 34 lat i starsze. W majówkę zaszczepić się będą mogły również osoby 30+, które w przeszłości zgłosiły chęć zaszczepienia przez formularz na stronie gov.pl/szczepimysie i otrzymały na tej podstawie e-skierowanie. Należy mieć przy sobie dowód osobisty.

Punkt mobilny w Rzeszowie jest w stanie zaszczepić dziennie około 800 osób.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

6 firm zainteresowanych budową PCLA w Rzeszowie

RZESZÓW. - Na pewno spośród nich wybierzemy tę, która stadion wybuduje – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Rusza rekrutacja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Bezpłatne zajęcia będą odbywały się w soboty na Uniwersytecie Rzeszowskim. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

RZESZÓW. Po wakacyjnej przerwie wracają spotkania Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami w ramach cyklu #RzeszowToMy.

Rzeszów

Modernizacja przystanków autobusowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Do końca roku potrwa kolejny etap modernizacji przystanków autobusowych w Rzeszowie. Prace obejmują wymianę wiat oraz nawierzchni zatoczek.

Rzeszów

Piwo studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego nagrodzone w ogólnopolskim konkursie

RZESZÓW. Piwo URwis studenckiego browaru UwaRzone zostało nagrodzone na „52. Chmielakach Krasnostawskich”. URwis zwyciężył w kategorii piw pszenicznych w stylu amerykańskim.

Rzeszów

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2024. Trwa głosowanie

RZESZÓW. Od piątku można oddać swój głos na projekty zgłoszone do przyszłorocznej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie potrwa do 8 października. Wyniki mają być ogłoszone 13 października.

Rzeszów

Wypadek na ul. Lwowskiej. 1 osoba ranna

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności porannego wypadku na ul. Lwowskiej. Doszło tam do zderzenia motocyklisty z samochodem dostawczym. Kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Rzeszów

Nowy park kieszonkowy w Rzeszowie

RZESZÓW. Kolejna zielona przestrzeń rekreacyjna dla mieszkańców powstała na osiedlu Króla Stanisława Augusta. Inwestycja realizowana była w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Reklama