Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Robert Makłowicz i DDTVN dziś w Rzeszowie

Dodano:

fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. W czwartek, 17 lutego 2022 r. do Rzeszowa przyjedzie ekipa programu Dzień Dobry TVN oraz Robert Makłowicz, który opowie o festiwalu „Karpaty na widelcu”.
 
Odcinek programu DDTVN realizowany będzie w Rzeszowskich Piwnicach. Około godz.9:10, podczas pierwszego wejścia, przewodnik Jakub Pawłowski będzie opowiadał o oddanej niedawno do użytku po gruntownej modernizacji największej atrakcji turystycznej Stolicy Podkarpacia – Rzeszowskich Piwnicach.

Ok. godz. 9.50 Robert Makłowicz opowie o nowym festiwalu kulinarnym „Karpaty na Widelcu”, który odbędzie się w Rzeszowie 3 i 4 września 2022 roku.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Odpowiedź marszałka kluczem do rozpoczęcia budowy połączenia ul. Warszawskiej z ul. Krakowską

RZESZÓW. Trwa projektowanie połączenia ul. Warszawskiej z ul. Krakowską.

Rzeszów

21-krotny uczestnik imprezy zwycięża 28. Rajd Rzeszowski

RZESZÓW. Zwycięzcą 28. Rajdu Rzeszowskiego został Grzegorz Grzyb pilotowany przez Roberta Hundlę.

Rzeszów

27 wiat przystankowych do wymiany. Kolejnych 29 zatok wymaga przebudowy

RZESZÓW. Prace mają się zakończyć do 30 listopada 2020 roku.

Rzeszów

ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie. W Rzeszowskim oddziale prawa do zasiłku pozbawiono 299 osób

RZESZÓW. Łącznie, kwota obniżonych i cofniętych świadczeń chorobowych od stycznia do końca czerwca tego roku, wyniosła 104,2 mln zł w skali kraju.

Rzeszów

Jaki kierunek na WSPiA cieszył się największą popularnością?

RZESZÓW. II tura rekrutacji potrwa od 8 sierpnia do 28 września 2019 r.

Rzeszów

Na lotnisku w Jasionce 57-letnia Syryjka, która przyleciała z Grecji, udawała Bułgarkę. Chciała dotrzeć do Niemiec

RZESZÓW. Zdarzenie miało miejsce 7 sierpnia na terenie terminala portu lotniczego Rzeszów - Jasionka.

Rzeszów

Zmiany w rozkładzie linii nr 51

RZESZÓW. Zmiany zaczną obowiązywać od 12 sierpnia br.

Rzeszów

Ratusz interweniuje w sprawie cen paliw. Wysłano pismo do operatorów rzeszowskich stacji paliw

RZESZÓW. Miasto chce zmniejszenia cen paliw w mieście. Ratusz uważa, że nie odzwierciedlają one faktycznych cen za baryłkę ropy. 

Reklama