Rzeszów - Poniedziałek, 06.04.2026
Reklama

Roboty drogowe na al. Armii Krajowej. Zmiany trasy autobusów linii 6 i 14

Dodano: 03.07.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Jak przekazał Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, w związku z przebudową skrzyżowania al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego, zmianie ulegną trasy przejazdu autobusów linii nr 6 i 14.

Od czwartku (3 lipca), autobus linii nr 6 będzie kursował od ul. Powstańców Warszawy trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej, Paderewskiego i dalej trasą bez zmian.

Z kolei linia nr 14 linii pojedzie do Niepodległości/Rejtana trasą bez zmian, następnie przez Niepodległości, Armii Krajowej, Paderewskiego i dalej trasą bez zmian.

Utrudnienia na al. Armii Krajowej w Rzeszowie. Wyłączona sygnalizacja

Reklama

Od środy (2 lipca) od godz. 12:00 w rejonie skrzyżowania ul. Krzyżanowskiego z al. Armii Krajowej wprowadzono III etap tymczasowej organizacji ruchu, związany z budową połączenia ul. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego.

Utrudnienia obejmą zachodnią stronę al. Armii Krajowej. Zamknięty zostanie pas włączenia z ul. Krzyżanowskiego w kierunku południowym oraz lewoskręty. Funkcjonować będą wyłącznie prawoskręty.

Jak informuje MZD w Rzeszowie, utrudnienia wynikają z prac przy przebudowie sygnalizacji świetlnej oraz budowie jezdni i ciągu pieszo-rowerowego. Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu zostanie wyłączona do końca sierpnia 2025 r., a ruch będzie odbywał się na zasadach ogólnych obowiązujących przepisów drogowych oraz wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów International Acro Cup

Na trzy dni Rzeszów stanie się stolicą światowej akrobatyki

RZESZÓW. Ponad 700 zawodników z 22 krajów przyjedzie do Rzeszowa, aby rywalizować w Pucharze Świata oraz Międzynarodowym Turnieju w Akrobatyce Sportowej - Rzeszów International Acro Cup.

BOŻE CIAŁO

Uroczystość Bożego Ciała w Rzeszowie. Policja zadba o bezpieczeństwo uczestników

RZESZÓW. W czwartek, 30 maja, w związku z uroczystością Bożego Ciała, ulicami Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego przejdą procesje. Część dróg na terenie miasta zostanie częściowo lub całkowicie zamknięta. Ruchem kierować będą policjanci.

NOWOŚĆ NA PODRZESZOWSKIM LOTNISKU

Samolotem z Jasionki do Izmiru. Ruszyło nowe połączenie

RZESZÓW/JASIONKA. We wtorek, 28 maja 2024 r. po raz pierwszy w historii podrzeszowskiego lotniska, poleciał czarterowy samolot z Jasionki do Izmiru.

Rzeszów

Koncert „Jednego serca, jednego ducha”. Możliwe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Nawet kilkanaście tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy tegorocznego koncertu „Jednego Serca Jednego Ducha”. W związku z tym, na drogach dojazdowych do miejsca wydarzenia, mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu.

Współpraca miasta i NGO na rzecz seniorów

Rzeszów zachęca seniorów do aktywności. „Nie siedźcie w domu”

RZESZÓW. Ponad 73 tys. zł przeznaczy miasto na działania aktywizujące seniorów. Będą to m.in. pikniki, wykłady, prelekcje, zajęcia ruchowe, spotkania okolicznościowe i ze specjalistami, warsztaty i imprezy plenerowe organizowane przez organizacje pozarządowe.

Nowy teren rekreacyjny

Na os. Biała powstanie ogród kieszonkowy z boiskiem i tyrolką

RZESZÓW. Mieszkańcy rzeszowskiego osiedla Biała zyskają nowy teren rekreacyjny. W rejonie istniejącego placu zabaw, powstanie ogród kieszonkowy.

Rzeszów

Zwłoki kobiety przy ul. Lubelskiej. Policjanci ustalili jej tożsamość

RZESZÓW. Rzeszowskim policjantom udało się w końcu ustalić tożsamość kobiety, której zwłoki znaleziono w przy ul. Lubelskiej. Okazało się, że to 48-letnia obywatelka Ukrainy.

Rzeszów

Remonty remiz i nowy samochód dla OSP Rzeszów Zalesie

OSP Rzeszów Zalesie będzie miało nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy. Zakup pojazdu będzie sfinansowany ze środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu Rzeszowa.

Reklama