Rzeszów - Środa, 09.07.2025
Reklama

Roboty drogowe na al. Armii Krajowej. Zmiany trasy autobusów linii 6 i 14

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Jak przekazał Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, w związku z przebudową skrzyżowania al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego, zmianie ulegną trasy przejazdu autobusów linii nr 6 i 14.

Od czwartku (3 lipca), autobus linii nr 6 będzie kursował od ul. Powstańców Warszawy trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej, Paderewskiego i dalej trasą bez zmian.

Z kolei linia nr 14 linii pojedzie do Niepodległości/Rejtana trasą bez zmian, następnie przez Niepodległości, Armii Krajowej, Paderewskiego i dalej trasą bez zmian.

Utrudnienia na al. Armii Krajowej w Rzeszowie. Wyłączona sygnalizacja

Reklama

Od środy (2 lipca) od godz. 12:00 w rejonie skrzyżowania ul. Krzyżanowskiego z al. Armii Krajowej wprowadzono III etap tymczasowej organizacji ruchu, związany z budową połączenia ul. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego.

Utrudnienia obejmą zachodnią stronę al. Armii Krajowej. Zamknięty zostanie pas włączenia z ul. Krzyżanowskiego w kierunku południowym oraz lewoskręty. Funkcjonować będą wyłącznie prawoskręty.

Jak informuje MZD w Rzeszowie, utrudnienia wynikają z prac przy przebudowie sygnalizacji świetlnej oraz budowie jezdni i ciągu pieszo-rowerowego. Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu zostanie wyłączona do końca sierpnia 2025 r., a ruch będzie odbywał się na zasadach ogólnych obowiązujących przepisów drogowych oraz wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

I etap rekrutacji na Politechnice Rzeszowskiej zakończony. Jakie były najbardziej oblegane kierunki?

RZESZÓW. W I etapie w Systemie Internetowej Rekrutacji znalazło się 6992 osób zarejestrowanych maturzystów.

Rzeszów

W CH Plaza Rzeszów zostanie rozdanych 200 kasków rowerowych

RZESZÓW. 200 kasków rowerowych zostanie rozdanych podczas finału akcji na rzecz bezpieczeństwa pt. „Nie kręcę bez kasku”.

Rzeszów

PKS poszukuje przewoźnika do obsługi 39 linii komunikacyjnych

RZESZÓW. W przetargu mowa również o co najmniej 30 autobusach, które musi posiadać zwycięzca konkursu.

Rzeszów

Youtuber z Rzeszowa pobił bezdomnego. Sprawę nagłośnił OMZRiK [NAGRANIE]

RZESZÓW. Youtuber z Rzeszowa uderzył i odepchnął bezdomnego, z którym chwilę wczesniej rozmawiał.

Rzeszów

Przy ul. Grottgera w Rzeszowie znaleziono zwłoki mężczyzny

RZESZÓW. Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości znalezionego mężczyzny.

Rzeszów

Rzeszowskie przystanki solarne wyróżnione za granicą

RZESZÓW. Serwis należący do grupy Euronews zaliczył stolice województwa podkarpackiego do jednego z czterech europejskich liderów w dziedzinie ekologicznego transportu.

Rzeszów

Będą pociągi z Rzeszowa na Pol’And’Rock Festival

RZESZÓW. Sprzedaż biletów ruszy 17 lipca.

Reklama