Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Rolnicy zakończyli protest. Nie ma już utrudnień w ruchu

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Zakończył się 24-godzinny protest rolników w Rzeszowie. Jak informuje rzeszowska Policja „Mimo utrudnień w ruchu, protest przebiegał spokojnie”.

Od wtorku od godz. 9:00 do środy do godz. 9:00 protestujący blokowali rondo Kuronia i rondo Pobitno. Nieprzejezdna była również łącząca oba ronda Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.

Na czas trwania protestu policjanci wyznaczyli objazdy, które umożliwiały ominięcie zablokowanego rejonu. W wybranych miejscach, policjanci ręcznie kierowali ruchem. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził objazdy dla 16 linii autobusów. Część przystanków w okolicy protestu była wyłączona z użytkowania.

Jak informuje rzeszowska Policja, protest przebiegał spokojnie. Odnotowano tylko jeden incydent. Jeden z kierujących ciągnikiem, który wcześniej opuścił miejsce protestu, nie zastosował się do zakazu wjazdu do miasta samochodem ciężarowym i ciągnikiem rolniczym, za co został ukarany mandatem.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rondo przy ZUS ma nazwę

RZESZÓW. „Rondo im. Ignacego Daszyńskiego” – taką nazwę otrzymało nowe rondo w rejonie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie. 

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci eskortowali samochód z rodzącą kobietą

RZESZÓW. Policjanci rzeszowskiej drogówki pilotowali do szpitala samochód z kobietą w zaawansowanej ciąży. Dzięki pomocy funkcjonariuszy, ciężarna na czas trafiła pod opiekę lekarzy.

Rzeszów

Inwestycja drogowa na os. Pogwizdów Nowy

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która opracuje dokumentację projektową na budowę ul. Chmajówka na osiedlu Pogwizdów Nowy. 

Rzeszów

Kiermasz "Niezła Sztuka" w Plazie

RZESZÓW. Winyle, płyty CD, książki, rękodzieło – to wszystko czekać będzie na odwiedzających kiermasz „Niezła Sztuka”, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 4 marca 2023 r. w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów.

Rzeszów

Rzeszowski Dzień Kobiet. Autobus pełen niespodzianek i inne atrakcje

RZESZÓW. Estrada Rzeszowa oraz rzeszowskie instytucje kultury przygotowały z okazji Dnia Kobiet kilka niespodzianek.

Rzeszów

Strefa płatnego parkowania w szpitalu "na górce"

RZESZÓW. Płatne parkowanie zacznie obowiązywać od 1 marca 2023 r. 

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto Centrum Edukacji Zdalnej dla młodzieży z Ukrainy

RZESZÓW. To miejsce, w którym ukraińskie dzieci połączą się ze swoimi szkołami.

Rzeszów

Koniec utrudnień na ul. 9 Dywizji Piechoty w Rzeszowie

RZESZÓW. Zakończyły się prace przy odtworzeniu nawierzchni ul. 9 Dywizji Piechoty. Ruch pojazdów odbywa się tam już bez utrudnień.

Reklama