Rzeszów - Wtorek, 16.12.2025
Reklama

Rolnicy zakończyli protest. Nie ma już utrudnień w ruchu

Dodano: 25.08.2021 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Zakończył się 24-godzinny protest rolników w Rzeszowie. Jak informuje rzeszowska Policja „Mimo utrudnień w ruchu, protest przebiegał spokojnie”.

Od wtorku od godz. 9:00 do środy do godz. 9:00 protestujący blokowali rondo Kuronia i rondo Pobitno. Nieprzejezdna była również łącząca oba ronda Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.

Na czas trwania protestu policjanci wyznaczyli objazdy, które umożliwiały ominięcie zablokowanego rejonu. W wybranych miejscach, policjanci ręcznie kierowali ruchem. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził objazdy dla 16 linii autobusów. Część przystanków w okolicy protestu była wyłączona z użytkowania.

Jak informuje rzeszowska Policja, protest przebiegał spokojnie. Odnotowano tylko jeden incydent. Jeden z kierujących ciągnikiem, który wcześniej opuścił miejsce protestu, nie zastosował się do zakazu wjazdu do miasta samochodem ciężarowym i ciągnikiem rolniczym, za co został ukarany mandatem.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Znaleziono zwłoki 70-latka. Prokuratura: „Mamy do czynienia najprawdopodobniej z zabójstwem”

GŁOGÓW MŁP. Niewykluczone, że do śmierci 70-latka mogły przyczynić się osoby trzecie.

Rzeszów

Malują usta na różowo, by walczyć z rakiem. Już niebawem Pink Lips Project

RZESZÓW. Kobiety będą miały szansę uczestniczyć w evencie profilaktyczno-edukacyjnym organizowanym w Galerii Rzeszów 25 stycznia w godzinach 12:00-16:00.

Rzeszów

Wzrosną ceny za odbiór śmieci w Rzeszowie. W środę sesja nadzwyczajna

RZESZÓW. Radni w środę zajmą się m.in. projektem uchwały ustalającym nowy cennik za odbiór odpadów.

Rzeszów

10 mln za żłobek i przedszkole na os. Przybyszówka

RZESZÓW. Placówka zdolna będzie pomieścić nawet 353 dzieci.

Rzeszów

Policja rozdaje „bilety lotnicze” dla poszukiwanych osób

RZESZÓW. Rzeszowska policja przygotowała „bilet lotniczy” na lot linii „Police Airlines”.

Rzeszów

Porażka Asseco w Suwałkach

RZESZÓW. Spotkanie w Suwałkach rozpoczęło się zupełnie inaczej niż pierwszy mecz tych drużyn w Rzeszowie. 

Rzeszów

Trwają rozmowy ws. utworzenia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego

RZESZÓW. Rzecznik prasowy Uniwersytetu Rzeszowskiego informuje, że trwają rozmowy ws. utworzenia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego.

Rzeszów

Rzeszowscy radni już niebawem dostaną tablety. Najpierw jednak przejdą szkolenie

RZESZÓW. 36 tys. zł - taką kwotę wydał ratusz na tablety dla radnych miasta.

Reklama