Rzeszów - Wtorek, 13.05.2025
Reklama

Rolnicy zakończyli protest. Nie ma już utrudnień w ruchu

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Zakończył się 24-godzinny protest rolników w Rzeszowie. Jak informuje rzeszowska Policja „Mimo utrudnień w ruchu, protest przebiegał spokojnie”.

Od wtorku od godz. 9:00 do środy do godz. 9:00 protestujący blokowali rondo Kuronia i rondo Pobitno. Nieprzejezdna była również łącząca oba ronda Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.

Na czas trwania protestu policjanci wyznaczyli objazdy, które umożliwiały ominięcie zablokowanego rejonu. W wybranych miejscach, policjanci ręcznie kierowali ruchem. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził objazdy dla 16 linii autobusów. Część przystanków w okolicy protestu była wyłączona z użytkowania.

Jak informuje rzeszowska Policja, protest przebiegał spokojnie. Odnotowano tylko jeden incydent. Jeden z kierujących ciągnikiem, który wcześniej opuścił miejsce protestu, nie zastosował się do zakazu wjazdu do miasta samochodem ciężarowym i ciągnikiem rolniczym, za co został ukarany mandatem.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Strzelali z broni śrutowej do okien domów mieszkalnych. Ponadto uszkodzili kilkanaście samochodów

RZESZÓW. Zatrzymani mężczyzni to 18- i 21-letni mieszkańcy Rzeszowa. 

Rzeszów

Nowe osiedle w Rzeszowie? Projekt uchwały pojawi się na najbliższej sesji

RZESZÓW. Radni o pomyśle będą debatować podczas wtorkowej sesji Rady Miasta. 

Rzeszów

Podawali się za funkcjonariuszy CBŚP. Ilu mieszkańców Rzeszowa udało im się oszukać?

RZESZÓW. Kilkadziesiąt tysięcy złotych straciło troje mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Kolejne zwycięstwo Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Tytuł MVP powędrował w ręce Thibaulta Rossarda.

Rzeszów

Rewitalizacja Ogrodu Miejskiego im. Solidarności do 2020 r.? Ruszył przetarg

RZESZÓW. 20 lutego ruszył przetarg na roboty budowlane w celu rewitalizacji zabytkowego Ogrodu Miejskiego im. Solidarności przy ul. Dąbrowskiego.

Rzeszów

Radny wskazuje 7 zagrożeń wynikających z wprowadzenia nowego regulaminu ogródków letnich

RZESZÓW. Z nowym regulaminem nie zgadza się Witold Walawender, radny Miasta Rzeszowa. 

Rzeszów

Powstaje projekt drogi łączącej ul. Kopisto z ul. Wierzbową. Będzie sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Przetarg na wykonanie połączenia ul. Kopisto z ul. Wierzbową ruszy dopiero w przyszłym roku.

Rzeszów

Pracownicy PRz mają pomysł na poprawę punktualności autobusów miejskich

RZESZÓW. O szczegółach pomysłu dowiemy się w trakcie seminarium „Rozwój systemów transportowych Rzeszowa”.

Reklama