Rzeszów - Piątek, 27.03.2026
Reklama

Rośnie gigant mieszkaniowo-usługowy przy rondzie Pobitno [ZDJĘCIA]

Dodano: 25.03.2026 r. / Redakcja

Budowa kompleksu Lwowska 33 przy rondzie Pobitno w Rzeszowie, fot. ViC / RESinet.pl
Budowa kompleksu Lwowska 33 przy rondzie Pobitno w Rzeszowie, fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia powstaje nowoczesny wieżowiec mieszkaniowo-biurowy „Lwowska 33”. Inwestycja realizowana jest tuż przy rondzie Pobitno i będzie stanowić jedną z architektonicznych dominant tej części miasta. Zobaczcie najnowsze zdjęcia z placu budowy (pod artykułem).

W ramach projektu powstanie 17-kondygnacyjny budynek mieszkalny z 214 mieszkaniami oraz towarzyszący mu budynek biurowy. Na parterach zaplanowano 5 lokali usługowych, a w części biurowej dodatkowo 14 usługowo-handlowych (gastronomia, drobny handel, biura).

Mieszkańcy obiektu będą mieli do dyspozycji około 220 miejsc parkingowych zlokalizowanych w trzech lokalach garażowych z oddzielnymi wjazdami.

Reklama

Projekt zakłada również powstanie wewnętrznego dziedzińca z zielenią i przestrzenią rekreacyjną, a także zielonych tarasów na wyższych kondygnacjach. Na najwyższych piętrach zaplanowano przestronne apartamenty z dużymi tarasami. Całość ma wyróżniać się nowoczesną architekturą i stać się charakterystycznym punktem tej części miasta.

Wykonawcą inwestycji jest BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. Roboty budowlane mają zakończyć się we wrześniu 2027 roku.

Poniżej kilka świeżych zdjęć z budowy. Pełną fotorelację znajdziecie w dziale ZDJĘCIA

.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszył przetarg na projekt dwupoziomowego skrzyżowania na rondzie Pobitno

RZESZÓW. Projekt ma być gotowy do 30 listopada 2019 roku.

Rzeszów

Polska Grupa Zbrojeniowa przejmie Zakłady Napędów Lotniczych Pratt&Whitney Rzeszów

RZESZÓW. Porozumienie jest rezultatem prowadzonych od wielu miesięcy rozmów.

Rzeszów

Czy drzewa owocowe znajdą się w przestrzeni miejskiej?

RZESZÓW. Po ostatniej sesji Rady Miasta wpłynęła interpelacja podpisana przez 13 radnych. 

Rzeszów

Policjanci z Trzebowniska zatrzymali 25-letniego złodzieja. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

RZESZÓW. 25-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty za kradzieże i włamania.

Rzeszów

35-latek z Rzeszowa podejrzany o dokonanie kilku oszustw na księżach

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Łańcucie nadzoruje postępowanie przygotowawcze przeciwko 35 – letniemu mieszkańcowi Rzeszowa Dawidowi L.

Rzeszów

Znamy datę konsultacji dotyczących utworzenia nowego osiedla

RZESZÓW. Konsultacje dotyczące utworzenia nowego osiedla o nazwie „Miłocin – św. Huberta” odbędą się 10 i 11 marca.

Rzeszów

Obchody 100. rocznicy śmierci płk. Leopolda Lisa-Kuli 5 i 7 marca w Rzeszowie

RZESZÓW. Podczas obchodów „Orlęta” Związku Strzeleckiego oraz młodzież strzelecka złoży uroczyste przyrzeczenie.

Reklama