Rzeszów - Piątek, 20.02.2026
Reklama

Ryanair ogłosił zimowy rozkład lotów z Jasionki. 8 tras, w tym Alicante zimą i nowy kierunek

Dodano: 26.09.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe Ryanair
fot. Materiały prasowe Ryanair

RZESZÓW/JASIONKA. Ryanair ogłosił swój zimowy rozkład lotów z podrzeszowskiego lotniska. W ofercie znalazło się 8 tras, w tym zimowe połączenie do Alicante oraz nowość – Edynburg. Zwiększy się również liczba lotów do Londynu-Luton.

– Z ogromną satysfakcją ogłaszamy nasz zimowy rozkład lotów z Rzeszowa, który przynosi aż dwie ekscytujące nowości: Edynburg, stolicę Szkocji, oraz Alicante, które po raz pierwszy pozostanie w siatce połączeń również zimą. Wraz ze zwiększeniem liczby lotów do Londynu oferujemy mieszkańcom Podkarpacia jeszcze więcej możliwości podróży – od urokliwych miast Wielkiej Brytanii, przez słoneczną Hiszpanię, aż po najpopularniejsze kierunki w Europie. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka to dla nas ważny partner, a dzisiejsze ogłoszenie pokazuje, że Ryanair konsekwentnie rozwija działalność i inwestuje w region – przekazała Alicja Wójcik-Gołębiowska, Head of Comms Ryanair na region CEE & Baltics.

– Aby uczcić ogłoszenie nowego rozkładu, uruchamiamy specjalną promocję – loty na trasach z Rzeszowa już od 119 zł, na podróże do 18 grudnia. Bilety w tej wyjątkowej cenie będą dostępne do 9 października na stronie ryanair.com lub do wyczerpania oferty. To doskonała okazja, aby zaplanować swoją jesienno-zimową podróż już teraz – dodała Alicja Wójcik-Gołębiowska.

Reklama

W sezonie zimowym pasażerowie będą mogli skorzystać z 8 tras, w tym ekscytującej nowości – połączenia do Edynburga. Po raz pierwszy zimą dostępne będą także loty do słonecznego Alicante, a na trasie do Londynu-Luton Ryanair zwiększy częstotliwość połączeń.

Nowa trasa do Edynburga będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu. Stolica Szkocji, znana z imponującego zamku, festiwali artystycznych i urokliwych uliczek Royal Mile, od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskich turystów. Z kolei loty do Alicante pozwolą pasażerom z Podkarpacia cieszyć się słoneczną pogodą i hiszpańskim klimatem przez cały rok.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

30. Finał WOŚP w Rzeszowie: Koncerty, premiera hymnu i szereg atrakcji

RZESZÓW. W Rzeszowie zaplanowano szereg atrakcji, w tym koncerty, warsztaty oraz pokazy.

Rzeszów

Na Bulwarach powstanie ponad kilometrowa pętla dla biegaczy

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na realizację nowego odcinka ścieżki biegowej na Bulwarach. Zostanie on połączony z już istniejącą ścieżką tworząc pętlę o długości ponad kilometra.

Rzeszów

Zmiany w pracy Urzędu Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Od poniedziałku 24 stycznia do końca lutego br. Urząd Miasta Rzeszowa i jednostki organizacyjne miasta częściowo będą pracować zdalnie.

Rzeszów

Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Litewskiej już otwarty

RZESZÓW. Ośrodek powstał dla osób z otępieniami, w tym z chorobą Alzheimera.

Rzeszów

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy i 500+. Dyżur ekspertów ZUS w Rzeszowie

RZESZÓW. W poniedziałek (24.01) pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS, będą pełnili dyżur ekspercki poświęcony Rodzinnemu Kapitałowi Opiekuńczemu oraz Świadczeniu Wychowawczemu 500+.

Rzeszów

Budowa hali sportowej przy ILO w Rzeszowie. Potrzebne dodatkowe pieniądze

RZESZÓW. O przyznaniu dodatkowych środków z budżetu na budowę hali, zdecydują radni podczas najbliższej sesji Rady Miasta Rzeszowa. 

Rzeszów

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali program do wykrywania i oceny zaburzeń mowy w chorobie Parkinsona

​RZESZÓW. Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach II naboru do Programu grantowego Podkarpackiego Centrum Innowacji.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Myśliwskiej. Nie żyje rowerzysta

RZESZÓW. 52-letni mieszkaniec Rzeszowa najprawdopodobniej przewrócił się na jezdnię i w wyniku obrażeń zmarł.

Reklama