Rzeszów - Niedziela, 29.06.2025
Reklama

Rzeszowska Policja ma nowe radiowozy

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie trafiło 6 nowych radiowozów marki Toyota Corolla z napędem hybrydowym. Zakup pojazdów został sfinansowany ze środków z Programu Modernizacji Policji przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Policjanci z Rzeszowa otrzymali kolejne radiowozy z napędem hybrydowym. Pierwsze pojazdy tego typu trafiły do KMP w Rzeszowie w lipcu 2019 roku.

Z nowych radiowozów będą korzystali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego i wydziału wywiadowczo-interwencyjnego, a także policjanci z komisariatów na Nowym Mieście, Baranówce i Śródmieściu.

Pojazdy marki Toyota Corolla w wersji kombi z napędem hybrydowym wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów i silniki 1,8 VVT. Cena jednego pojazdu to blisko 104 tys. złotych.

Zakup radiowozów został sfinansowany z Programu Modernizacji Policji 2017 – 2020. Dodatkowe 250 tys. dołożył Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, a 50 tys. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowa metoda podpisywania dokumentów w ZUS-ie

RZESZÓW, PODKARPACIE. ZUS udostępnił na Platformie Usług Elektronicznych nową metodę podpisywania dokumentów jakim jest podpis osobisty.

Rzeszów

Bójka pseudokibiców przy Millenium Hall

RZESZÓW. Policji nie udało się nikogo zatrzymać.

Rzeszów

Zarząd województwa odpowiada władzom miasta ws. parkingu przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. Sprawa najpewniej znajdzie swój finał w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów ma nowego trenera

RZESZÓW. Trener Zanini pracę w rzeszowskim klubie rozpocznie we wtorek.

Rzeszów

Rusza sprzedaż biletów semestralnych dla studentów

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego rozpoczyna sprzedaż biletów semestralnych dla studentów.

Rzeszów

Asseco Resovia kolejny raz zawiodła. Trwa „marsz” w dół tabeli

RZESZÓW. Tym razem rzeszowianie ulegli w trzech szybkich setach Cerrad Enei Czarnym w Radomiu.

Rzeszów

Wczoraj w Rzeszowie policjanci eskortowali rodzącą kobietę

RZESZÓW. Nietypowo zakończyło się zatrzymanie pojazdu do kontroli drogowej wczoraj w Rzeszowie na ul. Krakowskiej.

Rzeszów

Konflikt w „szpitalu na górce” przygasa

RZESZÓW. Związki zapewniają, że wprowadzony zostanie okres symbolicznych „100 dni spokoju”.

Reklama