Rzeszów - Piątek, 21.11.2025
Reklama

Rzeszowska policja poszukuje świadków potrącenia pieszej na ul. Strażackiej

Dodano: 01.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci z Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują osób, które mogą mieć wiedzę na temat potrącenia 42-letniej kobiety na ulicy Strażackiej w Rzeszowie.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 30 września 2025 r. pomiędzy godzinną 11.45–11.57 na oznakowanym przejściu dla pieszych. 42-letnia kobieta przechodząc przez jezdnię, została potrącona przez nieznany samochód. Kierowca pojazdu nie udzielił pomocy poszkodowanej i odjechał w kierunku ulicy Kwiatkowskiego. Piesza w wyniku doznanych obrażeń trafiła do szpitala.

Policjanci apelują o pomoc w identyfikacji sprawcy potrącenia. „Ktokolwiek był świadkiem tego zdarzenia lub kamera w jego pojeździe zarejestrowała nagranie, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rzeszowie” – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Zgłoszenia przyjmowane są w wydziale ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Rzeszowie przy ul. Wołyńskiej 1, telefonicznie pod nr 47 821 345, lub mailowo na adres rwpkmp.rzeszow@rz.policja.gov.pl. Świadkowi mogą również kontaktować się z dyżurnym miejskim tel. 47 821 3311/3312.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Linie 0A i 0B z cięciami kursów

RZESZÓW. Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji: „To całkowite zaprzepaszczenie tego wszystkiego co udało się pozytywnie zmienić w rzeszowskiej komunikacji miejskiej w ostatnich latach”.

Rzeszów

Bez niespodzianek w meczu z Vervą Warszawa

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali w hali Podpromie z liderem tabeli, Vervą Warszawa ORLEN Paliwa 1:3.

Rzeszów

Rada Miasta Rzeszowa przeciwko parkingowi na ul. Ciepłowniczej. Będzie apel do wojewody

RZESZÓW. Radni apelują do wojewody podkarpackiego o unieważnienie uchwały Samorządu Województwa Podkarpackiego.

Rzeszów

WSIiZ stawia na ekologię. Z własnym kubkiem kawa i herbata taniej

Z własnym kubkiem studenci kupią taniej kawę i herbatę w punktach gastronomicznych uczelni, natomiast uczniowie ALO w zamian za stare firanki, otrzymają bezpłatnie ekoworeczek na zakupy.  

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie rowerzysty pod Rzeszowem

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 19:00 w Pogwizdowie Starym w powiecie rzeszowskim.

Rzeszów

Opłaty za parkowanie w mieście wzrosną od maja

RZESZÓW. Zatwierdono nowe opłaty oraz dwie nowe podstrefy.

Rzeszów

Nowa siedziba Sądu Okręgowego przy ul. Borowej?

RZESZÓW. Radni miasta sceptycznie podeszli do tego tematu.

Rzeszów

Ratusz zwiększa środki finansowe przeznaczone na organizację Dni Osiedli

RZESZÓW. Docelowo kwota 9 tys. zł zostanie zwiększona do 12 tys. zł.

Reklama