Rzeszów - Niedziela, 05.10.2025
Reklama

Rzeszowska policja poszukuje świadków potrącenia pieszej na ul. Strażackiej

Dodano: 01.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci z Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują osób, które mogą mieć wiedzę na temat potrącenia 42-letniej kobiety na ulicy Strażackiej w Rzeszowie.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 30 września 2025 r. pomiędzy godzinną 11.45–11.57 na oznakowanym przejściu dla pieszych. 42-letnia kobieta przechodząc przez jezdnię, została potrącona przez nieznany samochód. Kierowca pojazdu nie udzielił pomocy poszkodowanej i odjechał w kierunku ulicy Kwiatkowskiego. Piesza w wyniku doznanych obrażeń trafiła do szpitala.

Policjanci apelują o pomoc w identyfikacji sprawcy potrącenia. „Ktokolwiek był świadkiem tego zdarzenia lub kamera w jego pojeździe zarejestrowała nagranie, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rzeszowie” – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Zgłoszenia przyjmowane są w wydziale ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Rzeszowie przy ul. Wołyńskiej 1, telefonicznie pod nr 47 821 345, lub mailowo na adres rwpkmp.rzeszow@rz.policja.gov.pl. Świadkowi mogą również kontaktować się z dyżurnym miejskim tel. 47 821 3311/3312.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiemy, ile zebrano podczas tegorocznej kwesty. Środki trafią m.in. do schroniska kobiet w Racławówce

RZESZÓW. W kweście organizowanej przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie udało się zebrać ponad 160 tys. zł.

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej i Dąbrowskiego. Jeden z uczestników jest w ciężkim stanie

RZESZÓW. Aktualnie brak utrudnień. Ruch na obu ulicach odbywa się normalnie.

Rzeszów

Największe w regionie targi dla miłośników pięknych ogrodów i wnętrz

RZESZÓW. W ciągu dwóch poprzednich edycji targi aranżacji wnętrz odwiedziło ok. 10 tysięcy osób, a targi ogrodnicze niespełna 14 tys.

Rzeszów

11 i 12 listopada drobne korekty w rozkładzie autobusów miejskich

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego informuje o zmianie rozkładu jazdy dwóch linii oraz dodatkowym kursie.

Rzeszów

Dzień Pluszowego Misia z Fundacją Mam Marzenie. Zebrane maskotki, gry i zabawki trafią do szpitali

RZESZÓW, PODKARPACIE. Pluszaki będzie można oddawać m.in. w klasztorze o. Dominikanów w Rzeszowie.

Rzeszów

W okolicach Lisiej Góry wyłowiono ciało starszego mężczyzny

RZESZÓW. Zwłoki mężczyzny odkryto około godz. 10.

Rzeszów

Trzy wypadki z udziałem pieszych na ulicach Rzeszowa. Doszło do nich niemal w tym samym czasie

RZESZÓW. Do wszystkich trzech wypadków doszło niemal o jednej porze, pomiędzy 16.10 a 16.40.

Reklama