Rzeszów - Wtorek, 09.09.2025
Reklama

Rzeszowski Dzień Kobiet. Autobus pełen niespodzianek i inne atrakcje

Dodano: 28.02.2023 r.

RZESZÓW. Autobus pełen niespodzianek, wyjątkowe zwiedzanie Rzeszowskich Piwnic, maraton fitness i wiele więcej – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano w Rzeszowie z okazji Dnia Kobiet.

Estrada Rzeszowa przygotowała z okazji Dnia Kobiet kilka niespodzianek. 8 Marca w godzinach 7:00 – 9:00 na trasie linii „0” będzie kursował specjalny autobus pełen niespodzianek. Przejazdy będą bezpłatne. Podróżni będą częstowani zdrowymi shake’ami przygotowanymi i serwowanymi przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie. Panie otrzymają też kwiaty, a także kosmetyki od partnera wydarzenia – marki Sylveco. Przejazd umili muzyka na żywo.

Wieczorem o godzinie 19.30 w Rzeszowskich Piwnicach odbędzie się specjalne przejście podziemnymi korytarzami z poczęstunkiem i lampką wina. Bilety w cenie 30zł można nabyć na stronie bilety.rzeszowskiepiwnice.pl

O godzinie 20.00 natomiast, także w Rzeszowskich Piwnicach, zaplanowany jest bezpłatny maraton fitness z Karoliną Majdan - Solecką z Rock'n'Fitness.
Wyjątkowe propozycje na Dzień Kobiet przygotowały również inne rzeszowskie instytucje kultury.

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na koncert „Być kobietą”, który zaplanowano na 5 marca o godz. 17:00 (wstęp wolny za okazaniem wejściówek - możliwość rezerwacji osobiście w MDK, ul. Osmeckiego 51 lub telefonicznie 177483891).
 
Reklama
4 marca Rzeszowski Dom Kultury organizuje szóstą edycję Maratonu Fitness w filiach: Country, Drabinianka, Staroniwa, Zalesie, Słocina, Przybyszówka, Wilkowyja, Staromieście oraz Zwięczyca. Najwytrwalsze i najbardziej zaangażowane uczestniczki, mogą liczyć na upominki od firm współpracujących z RDK.

Inna propozycja RDK z okazji Dnia Kobiet to „Warsztaty z podstaw samoobrony”. Te odbędą się 7 marca 2023 roku w godz. 18:00-20:00 w filii Biała RDK przy ul. Kard. Karola Wojtyły 164.

8 marca 2023r. o godzinie 14:30 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się kolejne spotkanie kobiet związanych z kulturą na Podkarpaciu w ramach projektu "Kultura jest kobietą". Udział wezmą Panie wokalistki, które czynnie koncertują, a także prowadzą działalność pedagogiczną w zakresie sztuki wokalnej na terenie województwa podkarpackiego: Ewa Grzebień, Anna Czenczek, Ewa Jaworska-Pawełek, Zofia Sokół , Marianna Jara, Beata Kraska-Kosiara, Sylwia Piotrowska oraz Sabina Kurek. W programie również występ zespołu Klang. Wydarzenie będzie transmitowane o godz. 14:30 na Facebook-u Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sukces rakiety zbudowanej przez studentów z Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Na ponad 600 metrów wzbiła się rakieta skonstruowana przez studentów z Koła Naukowego Kosmonautyki PRz. Debiutancki lot odbył się podczas Festiwalu Meteora 2022.

Rzeszów

W przychodni przy ul. Czackiego zerwała się winda. Ranne dwie osoby

RZESZÓW. Wczoraj w budynku Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nr 1 przy ul. Czackiego (boczna ul. Hetmańskiej) doszło do zerwania windy, w której znajdowało się dwóch mężczyzn. Obaj zostali ranni.  

Rzeszów

Strzały i wybuchy w Urzędzie Marszałkowskim

RZESZÓW. Na szczęście były to tylko ćwiczenia pod kryptonimem „Wrzesień 2022”.

Rzeszów

#RzeszowToMy - miasto uruchomiło specjalną aplikację dla mieszkańców

RZESZÓW. Aplikacja ma poprawić kontakt mieszkańców z urzędnikami i włączyć ich do zarządzania miastem.

Rzeszów

Na osiedlu Miłocin powstaje nowa droga

RZESZÓW. Trwa budowa ul. Parkowej na osiedlu Miłocin. Dobiegają końca roboty związane z budową kanalizacji deszczowej, trwają prace m.in. przy przygotowaniu konstrukcji drogi. Koszt tego zadania to ponad 5,2 mln zł.

Rzeszów

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2023. Głosowanie rozpoczęte

RZESZÓW. 5 września rozpoczęło się głosowanie na zadania zgłoszone do realizacji w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. Do głosowania dopuszczonych zostało 107 projektów.

Rzeszów

Otwarto nową szkołę i przedszkole w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś odbyło się uroczyste otwarcie najnowocześniejszej szkoły w Rzeszowie. Powstała przy ulicy Kwiatkowskiego i będzie kształcić uczniów przedszkola oraz podstawówki.

Rzeszów

Już wkrótce na Podkarpacie trafi maszyna do drążenia tunelu na S19

RZESZÓW. Rozpoczyna się wielka operacja logistyczna związana z budową 10-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe - Babica.

Reklama