Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Rzeszowski Dzień Kobiet. Autobus pełen niespodzianek i inne atrakcje

Dodano: 28.02.2023 r.

RZESZÓW. Autobus pełen niespodzianek, wyjątkowe zwiedzanie Rzeszowskich Piwnic, maraton fitness i wiele więcej – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano w Rzeszowie z okazji Dnia Kobiet.

Estrada Rzeszowa przygotowała z okazji Dnia Kobiet kilka niespodzianek. 8 Marca w godzinach 7:00 – 9:00 na trasie linii „0” będzie kursował specjalny autobus pełen niespodzianek. Przejazdy będą bezpłatne. Podróżni będą częstowani zdrowymi shake’ami przygotowanymi i serwowanymi przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie. Panie otrzymają też kwiaty, a także kosmetyki od partnera wydarzenia – marki Sylveco. Przejazd umili muzyka na żywo.

Wieczorem o godzinie 19.30 w Rzeszowskich Piwnicach odbędzie się specjalne przejście podziemnymi korytarzami z poczęstunkiem i lampką wina. Bilety w cenie 30zł można nabyć na stronie bilety.rzeszowskiepiwnice.pl

O godzinie 20.00 natomiast, także w Rzeszowskich Piwnicach, zaplanowany jest bezpłatny maraton fitness z Karoliną Majdan - Solecką z Rock'n'Fitness.
Wyjątkowe propozycje na Dzień Kobiet przygotowały również inne rzeszowskie instytucje kultury.

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na koncert „Być kobietą”, który zaplanowano na 5 marca o godz. 17:00 (wstęp wolny za okazaniem wejściówek - możliwość rezerwacji osobiście w MDK, ul. Osmeckiego 51 lub telefonicznie 177483891).
 
Reklama
4 marca Rzeszowski Dom Kultury organizuje szóstą edycję Maratonu Fitness w filiach: Country, Drabinianka, Staroniwa, Zalesie, Słocina, Przybyszówka, Wilkowyja, Staromieście oraz Zwięczyca. Najwytrwalsze i najbardziej zaangażowane uczestniczki, mogą liczyć na upominki od firm współpracujących z RDK.

Inna propozycja RDK z okazji Dnia Kobiet to „Warsztaty z podstaw samoobrony”. Te odbędą się 7 marca 2023 roku w godz. 18:00-20:00 w filii Biała RDK przy ul. Kard. Karola Wojtyły 164.

8 marca 2023r. o godzinie 14:30 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się kolejne spotkanie kobiet związanych z kulturą na Podkarpaciu w ramach projektu "Kultura jest kobietą". Udział wezmą Panie wokalistki, które czynnie koncertują, a także prowadzą działalność pedagogiczną w zakresie sztuki wokalnej na terenie województwa podkarpackiego: Ewa Grzebień, Anna Czenczek, Ewa Jaworska-Pawełek, Zofia Sokół , Marianna Jara, Beata Kraska-Kosiara, Sylwia Piotrowska oraz Sabina Kurek. W programie również występ zespołu Klang. Wydarzenie będzie transmitowane o godz. 14:30 na Facebook-u Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ciągnik przygniótł 50-letniego kierowcę. W akcji śmigłowiec LPR

RZESZÓW. 50-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został przygnieciony przez ciągnik. Ranny mężczyzna śmigłowcem został przewieziony do szpitala.

Rzeszów

Ruszył remont drogi przy rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. Rozpoczął się długo wyczekiwany remont ul. Geodetów przy CH Plaza Rzeszów. Roboty potrwają do piątku 20 sierpnia 2021 r. W tym czasie ul. Geodetów wzdłuż budynku centrum handlowego, aż do ul....

Rzeszów

W niedzielę piknik z okazji Święta Wojska Polskiego

RZESZÓW. Na parkingu PUW staną m.in.: Kołowe Transportery Opancerzone „Rosomak”, Ciężki Kołowy Pojazd Ewakuacji i Ratownictwa Technicznego, nie zabraknie także pokazu broni przeciwpancernej oraz przeciwlotniczej.

Rzeszów

W Rzeszowie pojawią się pojemniki na elektrośmieci. Gdzie będą zlokalizowane?

RZESZÓW. Już wkrótce w mieście pojawi się ponad 30 charakterystycznych, czerwonych pojemników na elektrośmieci. 

Rzeszów

Teatr im. Wandy Siemaszkowej wyda banknot z podobizną swojej patronki

RZESZÓW. Od 21 sierpnia będzie można nabyć banknot 0 Euro z podobizną Wandy Siemaszkowej, patronki rzeszowskiego teatru przy ul. Sokoła. Nakład jest ograniczony. 

Rzeszów

Nowy ogród kieszonkowy w Rzeszowie jeszcze w tym roku

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek zapowiedział utworzenie kolejnego ogrodu kieszonkowego w Rzeszowie. Powstanie w rejonie ulic Reymonta i Króla Augusta.

Rzeszów

Fernando Gaviria wygrał trzeci etap Tour de Pologne

RZESZÓW. Fernando Gaviria (UAE-Team Emirates) wygrał trzeci etap 78. Tour de Pologne, prowadzący z Sanoka do Rzeszowa. L

Rzeszów

W sobotę na Podpromiu zlot samochodowy w szczytnym celu

RZESZÓW. Podczas imprezy zbierane będą datki na pomoc dla podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Organizatorem akcji jest Rada Młodzieży Rzeszowa.

Reklama