Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

Rzeszowskie Wody Polskie grają z WOŚP. Można wylicytować zwiedzanie zapory na Wisłoku

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rzeszowskie Wody Polskie to kolejna z wielu instytucji, które włączyły się w tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wśród aukcji wspierających cel 32. Finału znalazła się m.in. możliwość zwiedzenia rzeszowskiej zapory na Wisłoku.

Do 9 lutego trwają aukcje Wód Polskich w serwisie allegro. Łącznie jest ich 12, a jedna z nich jest związana z Rzeszowem.

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oferuje zwiedzanie rzeszowskiej zapory na Wisłoku. Zwycięzca aukcji będzie miał niepowtarzalną okazję obejrzeć jeden z najbardziej charakterystycznych obiektów w Rzeszowie od wewnątrz i zapoznać się z zasadami jego funkcjonowania. Dodatkowo  RZGW zorganizuje wyjątkowy spacer ścieżką przyrodniczą, podczas którego doświadczony przyrodnik opowie o faunie i florze zamieszkującej dolinę rzeki Wisłok i Ptasią Wyspę (widoczną wraz z ruinami mostu z punktu widokowego). Zwiedzanie zakończy pamiątkowe zdjęcie grupowe wykonane z drona, wraz z krótką prezentacją sprzętu i sposobu jego wykorzystania.
Reklama
LINK DO AUKCJI
 
Zwiedzanie zapory będzie możliwe do zrealizowania po zakończeniu aukcji, w uzgodnionym z Wodami Polskimi terminie, w okresie od 15 maja do 30 września 2024 roku.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wolne miejska na wakacyjne półkolonie dla dzieci w Rzeszowskim Domu Kultury

RZESZÓW. Zajęcia organizowane będą od 1 lipca do 2 sierpnia 2019 roku.

Rzeszów

„Żyjemy jak za króla Ćwieczka”. Przedstawiciele Malawy, Racławówki i Pogwizdowa Nowego ws. przyłączenia do Rzeszowa

RZESZÓW. W Ratuszu odbyło się spotkanie, na którym poruszono temat przyłączenia trzech sołectw do Rzeszowa.

Rzeszów

Pierwsi pasażerowie z przystanku Rzeszów Zachodni skorzystają już 9 czerwca

RZESZÓW. Projekt współfinansowany z POIiŚ  wart jest 205 mln zł netto.

Rzeszów

W niedzielę dezynfekcja i płukanie sieci wodociągowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Nadmiar chloru z wody, który będzie utrzymywał się do dnia następnego, można usunąć przez jej odstanie lub przegotowanie.

Rzeszów

O polityce i biznesie w Jasionce

RZESZÓW. Ideą przyświecającą forum jest zbliżenie państw Bałkanów Zachodnich do Unii Europejskiej.

Rzeszów

Kanadyjczyk zamyka skład Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Nowy przyjmujący związał się z klubem rocznym kontraktem. 

Rzeszów

Mobilne laboratorium fizyczne przejedzie ulicami Rzeszowa

RZESZÓW. W mobilnym laboratorium będą się odbywały warsztatu dla dzieci i młodzieży.

Rzeszów

Bilety MPK będą droższe. Nowe ceny mogą wejść w życie już w sierpniu

RZESZÓW. Cena normalnego biletu jednoprzejazdowego ma wzrosnąć z 3 do 3,60 zł.

Reklama