Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów przegrywają finał Pucharu Polski Kobiet

Dodano: 11.03.2019 r.

fot. Chemik Police
fot. Chemik Police
RZESZÓW. W Final Four Pucharu Polski Chemik Police pokonał Developres SkyRes Rzeszów 3-0. MVP meczu Chiaka Ogbogu. Dla zespołu z Polic to siódmy triumf w Pucharze Polski.

W niedzielę, 10 marca o godzinie 14:45 razem z drużyną Chemika Police siatkarki Developres SkyRes Rzeszów rozegrały finałowy pojedynek Pucharu Polski 2019 w Piłce Siatkowej Kobiet.

W Nysie lepszą drużyną okazał się Chemik Police, który drużynę z Rzeszowa pokonał w trzech setach (25:23, 25:21, 25:22). MVP spotkania została zawodniczka zwycięzkiej drużyny - Chiaka Ogbogu (13 punktów na 60% skuteczności).

W złotej 6-tce turnieju znalazły się dwie zawodniczki Developresu SkyRes Rzeszów. Najlepszą atakującą została Katarzyna Zaroślińska-Król, natomiast najlepszą rozgrywającą Agnieszka Rabka.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Waldemar Szumny trzecim wiceprzewodniczącym Rady Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Podczas IV sesji Rady Miasta zdecydowała się na wybór trzeciego wiceprzewodniczącego rady. Został nim radny Prawa i Sprawiedliwości, Waldemar Szumny.

Rzeszów

10 autobusów elektrycznych lada dzień wyjedzie na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Autobusy będa obsługiwać linie 0A i 0B.

Rzeszów

Palił marihuanę prowadząc samochód. Na ul. Rejtana mężczyznę zauważył policjant

RZESZÓW. Do tej nietypowej interwencji doszło w poniedziałek ok. godz. 12.30.

Rzeszów

Chcą przenieść Dzwon Niepodległości na Plac Farny

RZESZÓW. Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta, radni Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowali wniosek jaki na ich ręce złożył Związek Strzelecki "Strzelec".

Rzeszów

Zatrzymano kuriera, który okradał zamówione przez siebie przesyłki

RZESZÓW. Z przesyłek wyjmował zegarki, a przesyłkę, po przepakowaniu, zwracał jako nieodebraną.

Rzeszów

Prof. Shimon Redlich doktorem honoris causa Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Prof. Shimon Redlich, to izraelski historyk i publicysta. Urodził się w Brzeżanach.

Rzeszów

Alarm bombowy w biurze PSL w Rzeszowie. Ewakuowano 191 osób

RZESZÓW. Do biura PSL, przy ul. Ofiar Getta wysłano email z informacją o bombie w budynku. Ewakuowano 191 osób.

Rzeszów

Trwa sesja Rady Miasta. O czym dyskutują radni?

RZESZÓW. Na dzisiejszej sesji Rady Miasta radni zajmą się m.in. ustaleniem stawek za korzystanie z parkingu przy ul. Dworaka, projektem uchwały w sprawie rozbudowy skrzyżowań oraz stworzeniem w mieście nowego...

Reklama