Rzeszów - Sobota, 28.06.2025
Reklama

Sinsay otwiera swój salon w rzeszowskiej Plazie

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Jeden z największych na Podkarpaciu salonów marki Sinsay to czerwcowa nowość w CH Plaza Rzeszów. Sklep o powierzchni blisko 1000 mkw znajdzie się na piętrze. Otwarcie we wtorek, 29 czerwca 2021 r.

Sinsay to kolejna po Toys Box i Texas Club marka, która w tym roku otwiera swój salon w CH Plaza. Salon o powierzchni blisko 1000 mkw przyjmie pierwszych klientów we wtorek, 29 czerwca. Na 3 lipca zaplanowano event z atrakcjami z okazji otwarcia.

Będzie to jeden z największych sklepów marki Sinsay na Podkarpaciu.

Oferta Sinsay skierowana jest do nastolatek, młodych kobiet, rodziców oraz ich dzieci. Trafia w gusta dziewczyn, które chcą wyglądać modnie nie tylko w szkole, ale też na imprezie. Marka posiada szeroką gamę ubrań i dodatków dla aktywnych i niezależnych kobiet ceniących niezobowiązujący styl i wygodę w rozsądnej cenie. Ofertę uzupełniają kolekcje ubrań i dodatków dla najmłodszych oraz elementy wyposażenia wnętrz.
Reklama
W drugiej połowie roku, po kilkuletniej przerwie, do rzeszowskiej Plazy powróci Empik. Nowoczesny salon marki zajmie powierzchnię blisko 250 mkw. Znajdować się będzie na parterze Centrum i zaoferuje klientom pełną ofertę sprzedaży Empiku. Otwarcie - zaplanowane na wrzesień 2021, połączone będzie z coroczną akcją „Back to school”

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na pracowników szpitala „na górce” czekają podwyżki. Zapowiadają się także dwie duże inwestycje

RZESZÓW. Dwie duże inwestycje mają mieć miejsce w  Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w przyszłym roku.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów kończy rok zwycięstwem

RZESZÓW. MVP spotkania został Bartłomiej Lemański.

Rzeszów

Wypadek przy rondzie Kuronia w Rzeszowie

RZESZÓW. Utrudniania w ruchu trwały do ok. godz. 14.00.

Rzeszów

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna. Jest przetarg na budowę punktu obsługi technicznej

RZESZÓW. W rejonie stacji Rzeszów Staroniwa powstanie punkt obsługi technicznej wraz z niezbędnym zapleczem.

Rzeszów

Hasłem styczniowego Orszaku Trzech Króli: „Cuda, cuda ogłaszają” [FOTO]

RZESZÓW. 6 stycznia 2020 roku ulicami Rzeszowa przejdzie Orszak Trzech Króli.

Rzeszów

Pięć osób w rękach rzeszowskiej Policji. Wprowadzali do obrotu papierosy bez akcyzy

RZESZÓW. Przestępcy wprowadzili do obrotu łącznie 4.681.000 sztuk nielegalnych papierosów.

Rzeszów

Jak Asseco Resovia Rzeszów zakończy rok?

RZESZÓW. Rzeszowianie plasują się na 9. miejscu.

Reklama