Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Sinsay otwiera swój salon w rzeszowskiej Plazie

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Jeden z największych na Podkarpaciu salonów marki Sinsay to czerwcowa nowość w CH Plaza Rzeszów. Sklep o powierzchni blisko 1000 mkw znajdzie się na piętrze. Otwarcie we wtorek, 29 czerwca 2021 r.

Sinsay to kolejna po Toys Box i Texas Club marka, która w tym roku otwiera swój salon w CH Plaza. Salon o powierzchni blisko 1000 mkw przyjmie pierwszych klientów we wtorek, 29 czerwca. Na 3 lipca zaplanowano event z atrakcjami z okazji otwarcia.

Będzie to jeden z największych sklepów marki Sinsay na Podkarpaciu.

Oferta Sinsay skierowana jest do nastolatek, młodych kobiet, rodziców oraz ich dzieci. Trafia w gusta dziewczyn, które chcą wyglądać modnie nie tylko w szkole, ale też na imprezie. Marka posiada szeroką gamę ubrań i dodatków dla aktywnych i niezależnych kobiet ceniących niezobowiązujący styl i wygodę w rozsądnej cenie. Ofertę uzupełniają kolekcje ubrań i dodatków dla najmłodszych oraz elementy wyposażenia wnętrz.
Reklama
W drugiej połowie roku, po kilkuletniej przerwie, do rzeszowskiej Plazy powróci Empik. Nowoczesny salon marki zajmie powierzchnię blisko 250 mkw. Znajdować się będzie na parterze Centrum i zaoferuje klientom pełną ofertę sprzedaży Empiku. Otwarcie - zaplanowane na wrzesień 2021, połączone będzie z coroczną akcją „Back to school”

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

OSP Rzeszów-Budziwój będzie miało nowy budynek

RZESZÓW. Całkowita powierzchnia obiektu ma wynieść ok. 500 m2.

Rzeszów

Mieszkańcy osiedla Krakowska-Południe przeciwko wycince drzew. Jest petycja

RZESZÓW. W petycji przeciwko wycince mowa o wycince 25 drzew i 15 krzewów.

Rzeszów

ZTM skraca kursy dwóch linii

RZESZÓW. Trasy ulegną skróceniu do ul. Poselskiej.

Rzeszów

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna. Budowa torów do lotniska w Jasionce ruszy w przyszłym roku

RZESZÓW. „Będziemy stopniowo uruchamiać PKA, tam gdzie jest to możliwe” – dodaje Ewa Draus.

Rzeszów

6 października odbędzie się 7. PKO Maraton Rzeszowski. Utrudnienia jak w roku ubiegłym

RZESZÓW. Uczestnicy tegorocznej imprezy wezmą udział w akcji „Biegnę dla…”, aby pomóc 16-letniemu Mateuszowi.

Rzeszów

Bezpłatne badania i porady lekarskie na Rynku. W niedzielę Światowy Dzień Serca [PROGRAM]

Już w najbliższą niedzielę, Rzeszów dołączy do tysięcy miasta na całym świecie celebrując Światowy Dzień Serca. 

Rzeszów

Przy ul. Bałtyckiej powstanie nowe osiedle

RZESZÓW. Na osiedlu „Przyszłość” zostanie stworzony kompleks 8 budynków mieszkalno-usługowych o zróżnicowanej ilości kondygnacji od 5 do 15. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na październik br.

Rzeszów

Projekt PiS odnośnie placu targowego odchodzi w niebyt

RZESZÓW. Wniosek o usunięcie punktu wystosował Tomasz Kamiński, radny Rozwoju Rzeszowa.

Reklama