Rzeszów - Niedziela, 05.04.2026
Reklama

Skywayrun organizuje "wirtualny bieg" w Rzeszowie

Dodano: 02.04.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Uczestnicy wirtualnego biegu będą mieli do pokonania dystans 5 km.

SkywayRun, organizator nocnych biegów na pasie lotniska w Jasionce, rozpoczął rekrutację do wirtualnych biegów, które odbędą się w kilku polskich miastach, w tym również w Rzeszowie. W naszym mieście akcja organizowana jest w dniach 8 – 15.05.2020 r.

Każdy z zainteresowanych biegaczy musi pokonać indywidualnie dystans 5 km w dowolnym miejscu na terenie Polski, biorąc pod uwagę okoliczności, które mogą wpłynąć na jego bezpieczeństwo. Swój wynik należy udokumentować zdjęciem z przebiegniętym dystansem i osiągniętym czasem i przesłać organizatorowi.

Do wygrania elegancki medal i pamiątkowy numer startowy.

Koszt udziału w takim biegu to 39 zł.

Zapisów można dokonać przez stronę monsterevent.pl

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na osiedlu Piastów będzie nowy parking

RZESZÓW. Na przełomie lutego i marca zostanie podpisana umowa na budowę nowego parkingu przy ulicy Krzywoustego.

Rzeszów

Nowość w komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Będą "przystanki na żądanie"

RZESZÓW. Od 1 marca 2022 r. 230 przystanków autobusowych w Rzeszowie zyska status „na żądanie”. Miesiąc później do listy tego typu miejsc dojdzie kolejne 235 przystanków.

Rzeszów

Ferie zimowe w Rzeszowie pełne atrakcji. Zaplanowano blisko 300 wydarzeń

RZESZÓW. Rzeszowskie instytucje kultury przygotowały szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży na zbliżające się ferie zimowe. Zaplanowano m.in. koncerty, spektakle, warsztaty i wystawy. Łącznie będzie to blisko 300 wydarzeń.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejny pumptrack

RZESZÓW. Ruszył przetarg na budowę zespołu torów rowerowych, z przeszkodami i muldami. Obiekt powstanie na rzeszowskich Bulwarach.

Rzeszów

Miasto dofinansuje zajęcia dla dzieci i młodzieży

RZESZÓW. Podpisano umowy na dofinansowanie przez miasto zajęć dla dzieci i młodzieży w placówkach wsparcia dziennego, prowadzonych przez organizacje pozarządowe. Z oferty skorzysta 210 osób. 

Rzeszów

Kolejne inwestycje w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Ruszyły prace na kolejowej trasie z Rzeszowa do Strzyżowa n/Wisłokiem. Nowe przystanki ułatwią dostęp do kolei, a mijanki zapewnią możliwość większej liczby połączeń.

Rzeszów

Na rzeszowskich Bulwarach powstanie nowa podłoga taneczna

RZESZÓW. Na terenie Parku Kultury i Wypoczynku nad Wisłokiem powstanie nowa, wytrzymała podłoga taneczna. Będzie wykorzystywana m.in. podczas miejskich potańcówek.

Rzeszów

Bezpłatne maseczki dla mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Rządowa Agencja Rezerw Materiałowych przekazała dla mieszkańców Rzeszowa bezpłatne maseczki. Od piątku są dostępne w wielu punktach miasta.

Reklama