Rzeszów - Czwartek, 12.02.2026
Reklama

Skywayrun organizuje "wirtualny bieg" w Rzeszowie

Dodano: 02.04.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Uczestnicy wirtualnego biegu będą mieli do pokonania dystans 5 km.

SkywayRun, organizator nocnych biegów na pasie lotniska w Jasionce, rozpoczął rekrutację do wirtualnych biegów, które odbędą się w kilku polskich miastach, w tym również w Rzeszowie. W naszym mieście akcja organizowana jest w dniach 8 – 15.05.2020 r.

Każdy z zainteresowanych biegaczy musi pokonać indywidualnie dystans 5 km w dowolnym miejscu na terenie Polski, biorąc pod uwagę okoliczności, które mogą wpłynąć na jego bezpieczeństwo. Swój wynik należy udokumentować zdjęciem z przebiegniętym dystansem i osiągniętym czasem i przesłać organizatorowi.

Do wygrania elegancki medal i pamiątkowy numer startowy.

Koszt udziału w takim biegu to 39 zł.

Zapisów można dokonać przez stronę monsterevent.pl

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wzrosła liczba mieszkańców Rzeszowa. Zbliżamy się do 200 tys.

RZESZÓW. O 2,4 % wzrosła liczba ludności w Rzeszowie w 2019 r. W porównaniu z poprzednim rokiem zawarto więcej małżeństw. Więcej było też zgonów, mniej natomiast było urodzeń.

Rzeszów

Telefoniczny dyżur ekspertów ZUS dotyczący emerytur i rent

RZESZÓW. W najbliższy czwartek eksperci ZUS będą odpowiadali na pytania klientów.

Rzeszów

Biało-żółte krawężniki przy zatokach autobusowych. "Aby było bezpieczniej"

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa malowanie krawężników przy zatokach autobusowych. Docelowo prace mają objąć wszystkie przystanki.

Rzeszów

Powstało kolejne izolatorium. Tym razem w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie utworzono drugie na Podkarpaciu tzw. izolatorium.  Pierwsze powstało w Łańcucie, w Bursie - Szkolnym Schronisku Młodzieżowym.

Rzeszów

Wiemy, gdzie w Rzeszowie pojawią się kolejne maseczkomaty

RZESZÓW. Mamy listę ulic, na których zamontowane zostaną automaty ze środkami ochrony osobistej. 

Rzeszów

Pożary traw i nieużytków rolnych na Zalesiu. Dwukrotna interwencja strażaków

RZESZOW. Strażacy z PSP i OSP Rzeszów-Zalesie dwukrotnie wyjeżdżali dziś do pożarów.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska ma nowego rektora

RZESZÓW. 17 kwietnia 2020 wybrano nowego rektora Politechniki Rzeszowskiej na kadencję 2020-2024. Został nim dr hab. inż. Piotr Koszelnik, prof. PRz. Głosowanie przeprowadzono zdalnie.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszył montaż maseczkomatów

RZESZÓW. Automaty ze środkami ochrony osobistej pojawią się w kilku lokalizacjach na terenie naszego miasta. Pierwszy z nich już jest.

Reklama