Rzeszów - Czwartek, 09.07.2026
Reklama

„Słodka ciężarówka” przyjedzie do Rzeszowa

Dodano: 17.11.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. W najbliższy piątek, 21 listopada do stolicy Podkarpacia przyjedzie niezwykła ciężarowa pełna atrakcji dla małych i dużych miłośników słodyczy marki Wawel. Pojazd zaparkuje przy ulicy Strażackiej 10.

Wawel Truck to mobilne centrum dobrej zabawy i pozytywnych emocji. Na gości ciężarówki czekają m.in. interaktywne gry, wirtualny rollercoaster, magiczne lustro oraz wyjątkowa strefa Królestwa Dobrego Smaku.

Każdy odwiedzający Wawel Truck może zrobić także wyjątkowe zdjęcie w fotolustrze w dwóch sceneriach: owocowej i czekoladowej, a następnie wysłać je na swój adres e-mail.
Słodka ciężarówka zaparkuje w najbliższy piątek, 21 listopada przy ul. Strażackiej 10 w Rzeszowie, na parkingu sklepu Biedronka. Dostępna będzie dla gości w godz. 12.00-18.00.

Aby wziąć udział w tej słodkiej przygodzie, wystarczy w dniu wizyty Wawel Truck kupić w Biedronce produkty Wawel za minimum 20 zł i zachować paragon. Wstęp odbywa się na podstawie paragonu, który pozwala wejść do mobilnego królestwa słodkiej ciężarówki. Poza ciekawymi atrakcjami goście będą mogli również skomponować własną, wypełnioną po brzegi ulubionymi cukierkami z Wawelu paczkę.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiosną rozpocznie się budowa ul. Parkowej na os. Miłocin

RZESZÓW. Ulica Parkowa na osiedlu Miłocin będzie przebudowana. Pierwszy etap prac obejmie odcinek o długości prawie 800 metrów. Wkrótce miasto ogłosi przetarg na wybór wykonawcy inwestycji.

Rzeszów

Zmiana godzin otwarcia punktu dla uchodźców z Ukrainy przy ul. Langiewicza 15

RZESZÓW. Od poniedziałku punkt Urzędu Miasta Rzeszowa, w którym uchodźcy z Ukrainy mogą załatwić formalności, w tym m.in. uzyskać nr PESEL będzie czynny krócej.

Rzeszów

W Rzeszowie zakończyła się akcja „Autobus Ciepła”. Wydało ponad 7,5 tys. posiłków

RZESZÓW. - Wszystkim zaangażowanym w to piękne przedsięwzięcie gorąco dziękuję za zaangażowanie i pomoc – mówi Krystyna Stachowska, zastępca prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Kradł rynny miedziane z budynku Muzeum Okręgowego w Rzeszowie

RZESZÓW. Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który kradł rynny z budynku Muzeum Okręgowego w Rzeszowie. Skradzione rynny sprzedawał na skupie złomu. 

Rzeszów

Odsłonięto tabliczkę z nazwą ulicy im. Wrzesława Romańczuka

RZESZÓW. Ulica znajduje się w rejonie Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 im. przy ul. Lwowskiej i łączy ulice Niemierskiego i Armii Krajowej.

Rzeszów

WSPiA organizuje cykl wykładów otwartych dla uczniów szkół średnich

RZESZÓW. Poruszone podczas spotkań tematy będą dotyczyć m.in. wojny, dezinformacji, kryminalistyki i kryminologii, praw człowieka, ekonomii czy psychologii. 

Rzeszów

CM Medyk otworzyło przychodnię dla uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. Centrum Medyczne Medyk uruchomiło przychodnię dla uchodźców z Ukrainy. Obiekt funkcjonuje na terenie Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu, w nocy z 26 na 27 marca 2022 r. zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.

Reklama