Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Śmiertelne potrącenie na torach w Rzeszowie. Wstrzymano ruch pociągów

Dodano: 18.07.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Dziś rano pociąg relacji Przemyśl – Gdynia potrącił mężczyznę, który w wyniku obrażeń, zginął na miejscu. Policja wyjaśnia okoliczność wypadku oraz tożsamość mężczyzny. PKP Intercity poinformowało o przerwie w ruchu pociągów.

Do tragicznego zdarzenia doszło około godz. 7:20 na torach w okolicy ul. Św. Floriana w Rzeszowie. Pociąg jadący z Przemyśla do Gdyni potrącił mężczyznę, który jak wynika z ustaleń policji, wszedł na tory bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd. W wyniku doznanych obrażeń, mężczyzna zginął na miejscu.

Maszynista pociągu był trzeźwy.

W związku z wypadkiem, na odcinku Strażów – Rzeszów Główny wstrzymano ruch pociągów. Uruchomiono Zastępczą Komunikację Autobusową.

Rzeszowscy policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności zdarzenia.


Źródło: KMP w Rzeszowie, PKP Intercity
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Specjalny lot z Włoch do Rzeszowa. Pasażerowie odbędą kwarantannę w Bieszczadach

RZESZÓW. 7 kwietnia z Mediolanu i Rzymu do Rzeszowa przyleci 100-osobowa grupa Polaków.

Rzeszów

Uderzył w radiowóz zabezpieczający miejsce wypadku. Odmówił badania alkomatem

Podczas zabezpieczenia przez Policjantów miejsca wypadku, do którego doszło w Rudnej Małej, w policyjny samochód uderzył kierowca volkswagena. Najprawdopodobniej był pijany.

Rzeszów

4 sklepy LIDL w Rzeszowie czynne całodobowo

RZESZÓW. Kolejne ułatwienia dla klientów sklepów sieci LIDL. 

Rzeszów

Zwierzaki z fundacji Felineus potrzebują pomocy

RZESZÓW. Fundacja dla bezdomnych zwierząt Felineus, zwraca się z prośbą o pomoc dla swoich podopiecznych. Potrzebna jest karma, żwirek i środki na podstawową profilaktykę.

Rzeszów

Hotel w Jasionce przekształcony w bazę noclegową dla medyków

Należący do Polskiego Holdingu Hotelowego hotel położony w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Rzeszów Jasionka wspomaga kadrę medyczną.  

Rzeszów

Rada osiedla Zwięczyca chce przekazać pieniądze dla Szpitala Miejskiego

RZESZÓW. 10 700 zł zamierza przekazać Rada osiedla Zwięczyca na pomoc dla Szpitala Miejskiego w Rzeszowie.

Rzeszów

Licealiści z Rzeszowa szyją maseczki dla szpitali

RZESZÓW. Uczniowie ALO w Rzeszowie włączyli się w akcję szycia maseczek. 

Rzeszów

Zakaz wstępu na rzeszowskie cmentarze

RZESZÓW. Od 3 kwietnia obowiązuje zakaz wejścia na wszystkie cmentarze w naszym mieście. Mieszkańcy proszeni są o dostosowanie się do zakazu.

Reklama