Rzeszów - Czwartek, 19.03.2026
Reklama

Śmiertelne potrącenie w Kamieniu

Dodano: 12.11.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

86-letnia kobieta potrącona przez samochód, zmarła w szpitalu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 18:00 na drodze wojewódzkiej nr 878 w miejscowości Kamień w powiecie rzeszowskim. Wstępne ustalenia policji wskazują, że kierujący toyotą, potrącił pieszą przechodzącą przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

86-letnia piesza, mieszkanka powiatu rzeszowskiego, z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Pomimo udzielonej pomocy medycznej, życia seniorki nie udało się uratować.

Kierujący toyotą był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podwyżki dla miejskich urzędników

RZESZÓW. Od grudnia br. Ratusz wprowadza podwyżki dla najmniej zarabiających oraz najbardziej zaangażowanych pracowników urzędu i jednostek organizacyjnych.

Rzeszów

Jechał przez miasto ponad 140 km/h. Był pod wpływem alkoholu

RZESZÓW. 143 km/h to prędkość bmw pędzącego wczoraj ulicą Sikorskiego, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. 21-letni kierowca auta był pod wpływem alkoholu, a samochód miał niesprawne hamulce.

Rzeszów

Fundacja Felineus znów walczy o "zwierzakobusa"

Do 16 grudnia można wesprzeć fundację Felineus w jej staraniach o otrzymanie  zwierzakobusa, specjalnego pojazdu do przewożenia chorych czworonogów. Wystarczy złotówka.

Rzeszów

Powstaje Społeczna Rada Sportu. To organ doradczy prezydenta

RZESZÓW. Kilkudziesięciu społeczników, działaczy i sportowców wzięło udział w piątkowym spotkaniu organizacyjnym Społecznej Rady Sportu w Rzeszowie. Pierwsze posiedzenie rady planowane jest na styczeń.

Rzeszów

W poniedziałki ZUS otwarty krócej

​RZESZÓW. Od dziś w poniedziałki placówki ZUS będą otwarte do 17, o godzinę krócej niż do tej pory. Zmiana ma obowiązywać do końca marca. W pozostałe dni obsługa klientów będzie odbywać bez...

Rzeszów

W weekend kolejna akcja szczepień

RZESZÓW. W najbliższą sobotę i niedzielę na terenie Urzędu Wojewódzkiego odbędzie się kolejna akcja szczepień przeciw COVID-19.

Rzeszów

#SadzimyRzeszów. W sobotę kolejny spacer z prezydentem Fijołkiem

RZESZÓW. Podczas niedawnego spaceru z prezydentem Fijołkiem, w ramach akcji #SadzimyRzeszów, mieszkańcy wskazali 25 miejsc, w których pojawią się drzewa. Kolejny spacer już w najbliższą sobotę.

Rzeszów

Miejsca pomocy dla osób potrzebujących i bezdomnych w Rzeszowie

RZESZÓW. Osoby potrzebujące z terenu Rzeszowa nie są pozostawione samym sobie. Miejskie placówki oferują w okresie jesienno-zimowym miejsca do spania, ciepłe posiłki, czyste ubrania, pomoc medyczną i poradnictwo socjalne.

Reklama