Rzeszów - Poniedziałek, 05.05.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na ul. Myśliwskiej. Nie żyje rowerzysta

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło na ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. 52-letni rowerzysta najprawdopodobniej przewrócił się na jezdnię i w wyniku obrażeń zmarł.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 18:30. Jak wynika z ustaleń Policji, 52-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc na rowerze ulicą Myśliwską, z niewyjaśnionych przyczyn przewrócił się na jezdnię. W wyniku odniesionych obrażeń, mimo reanimacji, mężczyzna zmarł na miejscu.

Wstępne ustalenia policjantów nie ujawniły śladów mogących wskazywać, że w tym zdarzeniu brały udział osoby trzecie.

Ciało rowerzysty zabezpieczono do dalszych badań. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Radny wskazuje 7 zagrożeń wynikających z wprowadzenia nowego regulaminu ogródków letnich

RZESZÓW. Z nowym regulaminem nie zgadza się Witold Walawender, radny Miasta Rzeszowa. 

Rzeszów

Powstaje projekt drogi łączącej ul. Kopisto z ul. Wierzbową. Będzie sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Przetarg na wykonanie połączenia ul. Kopisto z ul. Wierzbową ruszy dopiero w przyszłym roku.

Rzeszów

Pracownicy PRz mają pomysł na poprawę punktualności autobusów miejskich

RZESZÓW. O szczegółach pomysłu dowiemy się w trakcie seminarium „Rozwój systemów transportowych Rzeszowa”.

Rzeszów

Brytyjska miejscowość Rushmoore kolejnym miastem partnerskim Rzeszowa? Zdecydują radni

RZESZÓW. We wtorek odbędzie się kolejna sesja Rady Miasta. Jednym z projektów uchwały traktuje o nawiązaniu współpracy partnerskiej.

Rzeszów

25 lutego rozpocznie się rekrutacja na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego

RZESZÓW. Na zajęcia w Rzeszowie zostanie przyjętych 468 dzieci z całego województwa podkarpackiego.

Rzeszów

W marcu br. ma ruszyć przetarg na odmulenie rzeszowskiego zalewu

RZESZÓW. Wody Polskie informują, że przedsięwzięcie znajduje się obecnie w fazie przygotowania do realizacji.

Rzeszów

Mężczyzna zaatakował w autobusie 0B kontrolerkę biletów

RZESZÓW. Sprawca został dowieziony autobusem na Komisariat Policji.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej

RZESZÓW. Placówka będzie finansowana przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Reklama