Rzeszów - Poniedziałek, 08.09.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Jasionce. Zginęła 67-letnia piesza

Dodano: 20.06.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
JASIONKA. Do tragicznego wypadku doszło w piątek rano w Jasionce. Kierujący osobową kią potrącił pieszą. Pomimo reanimacji, kobieta zmarła.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 7.30. Wg wstępnych ustaleń Policji, kierujący samochodem marki Kia, 72-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc od miejscowości Stobierna w kierunku Rzeszowa, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do miejscowości Tajęcina, potrącił 67-letnią pieszą – mieszkankę powiatu rzeszowskiego. Pomimo reanimacji, życia kobiety nie udało się uratować.
Kierowca kii był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ewa Leniart: Rzeszowski Park Centralny może powstać dzięki środkom unijnym

RZESZÓW. Kandydatka na prezydenta Rzeszowa, Ewa Leniart przedstawiła pomysł na sfinansowanie budowy Rzeszowskiego Parku Centralnego.

Rzeszów

Wspólny bilet na autobusy MPK i MKS

RZESZÓW. Od 1 lipca, pasażerowie będą mogli korzystać z jednego biletu uprawniającego do podróżowania autobusami komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej.  

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną dwie nowe sygnalizacje świetlne

RZESZÓW. Pierwsza z nowych sygnalizacji powstanie na skrzyżowaniu al. Sikorskiego z ul. Nowowiejską, druga na ul. Dębickiej.

Rzeszów

Piknik rodzinny w Ogrodach Bernardyńskich

RZESZÓW. 26 maja w Ogrodach Bernardyńskich oraz na terenie parkingu Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Matki.

Rzeszów

Tragedia w bloku przy ul. Kwiatkowskiego. 19-latek zabił swoją dziewczynę?

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci prowadzą śledztwo w sprawie śmierci 18-letniej kobiety. Jej ciało znaleziono w mieszkaniu przy ul. Kwiatkowskiego.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje Centrum Minecraft. "To będzie placówka, która połączy zabawę z edukacją."

RZESZÓW. W budynku, w którym mieścił się Międzyszkolny Ośrodek Sportowy przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Rzeszowie, powstaje Centrum Minecraft i druku 3D. Zajęcia prowadzone będą już od września.

Rzeszów

Nowa lokalizacja przystanku przy ul. Langiewicza

RZESZÓW. Od poniedziałku, 24 maja, zmieniła się lokalizacja przystanku przy ul. Langiewicza w Rzeszowie.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Do piątku 28 maja mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie, w rejonie skrzyżowania z ul. Warzywną.

Reklama