Rzeszów - Poniedziałek, 10.11.2025
Reklama

Specjalna linia autobusowa dowiezie pasażerów na Lotniczy Piątek w Jasionce

Dodano: 07.10.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W piątek, 8 października 2021 r. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalną linię „OKL”, która dowiezie pasażerów na wydarzenie pn. Lotniczy Piątek. Przejazdy będą bezpłatne.

8 października br. na terenie Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej w Jasionce odbędzie się Lotniczy Piątek, który jest częścią corocznego wydarzenia pn. Piknik Nauki Eksploracje. Uczestnicy pikniku będą mogli zobaczyć flotę samolotów, którymi dysponuje Politechnika Rzeszowska oraz poznać tajniki szkolenia na symulatorach lotu. Dodatkową atrakcją będą: łazik marsjański „Legendary”, bolid „Formuła Student”, oraz modele latające skonstruowane przez studentów Politechniki Rzeszowskiej.
Reklama
Autobusy  linii „OKL” będą kursowały do OKL Politechniki Rzeszowskiej w Jasionce  na trasach:

a)         Olbrachta – OKL – Olbrachta
b)        Św. Rocha – OKL – Św. Rocha
c)         K.K. Wojtyły – OKL – K.K. Wojtyły
d)        Matuszczaka – OKL – Matuszczaka
e)         Baligrodzka – OKL – Baligrodzka.

Kursy na ww. trasach będą wykonywane co 1 godzinę pomiędzy godz. 15:30 a 19:30. Przejazdy będą bezpłatne dla wszystkich.

Dokładny rozkład jazdy na zdjęciach poniżej.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Źle się poczuł i uderzył autem w metalowy garaż. Trafił do szpitala

RZESZÓW. 36-letni kierowca opla stracił panowanie nad autem i uderzył w metalowy garaż. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa kolejny etap modernizacji przystanków autobusowych

RZESZÓW. Wymieniane są wiaty, a na zatokach w miejsce asfaltu wylewany jest specjalny beton odporny na powstawanie kolein.

Rzeszów

Poranny wypadek na ul. Okulickiego. 1 osoba ranna

RZESZÓW. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Niewybuchy z czasów II wojny światowej odnalezione w Jasionce

RZESZÓW. Podczas prac ziemnych w Jasionce, odnaleziono pociski z czasów II wojny światowej. Niewybuchy zostały zabezpieczone i wywiezione przez saperów do miejsca neutralizacji.

Rzeszów

E-hulajnogi Lime wracają na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Dla użytkowników przygotowano specjalną promocję na drugi przejazd.

Rzeszów

W Rzeszowie ma powstać nowa klasa sportowa o profilu "Sporty wodne"

RZESZÓW. Jej uczniowie trenowaliby skoki do wody i pływanie. Warunek powstania takiej klasy jest jeden: zainteresowanie dzieci i rodziców.

Rzeszów

Wielkanocny jarmark na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W programie m.in. występy polskich i ukraińskich artystów, poczęstunek, warsztaty tematyczne i zagroda z żywymi królikami.

Rzeszów

W Rzeszowie przybędzie 500 nowych drzew

RZESZÓW. Nowe drzewa pojawią się w m.in. w Parku Papieskim, na terenach rekeracyjnych przy ul. Staszica i Kustronia oraz w sąsiedztwie przyszłego placu zabaw na os. Miłocin Św. Huberta.

Reklama