Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Specjalna linia autobusowa dowiezie pasażerów na Lotniczy Piątek w Jasionce

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W piątek, 8 października 2021 r. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalną linię „OKL”, która dowiezie pasażerów na wydarzenie pn. Lotniczy Piątek. Przejazdy będą bezpłatne.

8 października br. na terenie Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej w Jasionce odbędzie się Lotniczy Piątek, który jest częścią corocznego wydarzenia pn. Piknik Nauki Eksploracje. Uczestnicy pikniku będą mogli zobaczyć flotę samolotów, którymi dysponuje Politechnika Rzeszowska oraz poznać tajniki szkolenia na symulatorach lotu. Dodatkową atrakcją będą: łazik marsjański „Legendary”, bolid „Formuła Student”, oraz modele latające skonstruowane przez studentów Politechniki Rzeszowskiej.
Reklama
Autobusy  linii „OKL” będą kursowały do OKL Politechniki Rzeszowskiej w Jasionce  na trasach:

a)         Olbrachta – OKL – Olbrachta
b)        Św. Rocha – OKL – Św. Rocha
c)         K.K. Wojtyły – OKL – K.K. Wojtyły
d)        Matuszczaka – OKL – Matuszczaka
e)         Baligrodzka – OKL – Baligrodzka.

Kursy na ww. trasach będą wykonywane co 1 godzinę pomiędzy godz. 15:30 a 19:30. Przejazdy będą bezpłatne dla wszystkich.

Dokładny rozkład jazdy na zdjęciach poniżej.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Obchody Święta Niepodległości w Rzeszowie

RZESZÓW. Ze względu na pandemię, obchody 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości będą miały skromniejszy charakter.

Rzeszów

W rejonie Lisiej Góry powstanie szalet miejski?

RZESZÓW. „W imieniu mieszkańców Rzeszowa, tak licznie wypoczywających na terenach rekreacyjnych w pobliżu Lisiej Góry, proszę o postawienie toalety kontenerowej” – interpeluje radna Miasta Rzeszowa, Danuta Solarz.

Rzeszów

Wiemy, kto wykona oświetlenie świąteczne Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę świątecznego oświetlenia w Rzeszowie.

Rzeszów

Czołowe zderzenie w gminie Trzebownisko. Nie żyje 51-letnia kobieta

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w Łące. W zderzeniu nissana z citroenem, poważnie ranna została kierująca nissanem. Niestety kobieta zmarła w szpitalu.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek pod Rzeszowem. Pieszy potrącony przez dwa auta

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj w nocy w Nowym Borku. 40-letni pieszy został potrącony przez dwa samochody. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

15-latek potrącony na przejściu dla pieszych

RZESZÓW. 15-letni chłopak został potrącony na przejściu dla pieszych na ul. Podkarpackiej. Ranny nastolatek trafił do szpitala. Sprawcy potrącenia zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Od 9 listopada zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza zmiany w rozkładach kilku linii autobusowych.

Rzeszów

Otwarto nowy budynek straży pożarnej w Dworzysku

RZESZÓW. Od 1 listopada 2020 r. rzeszowscy strażacy pełnią służbę na nowej jednostce Nr 3 w Rzeszowie.

Reklama