Rzeszów - Czwartek, 22.05.2025
Reklama

Specjalna linia autobusowa z okazji 28. Finału WOŚP w Rzeszowie

Dodano:

fot. zdjęcie z facebookowego profilu: Estrada Rzeszowska
fot. zdjęcie z facebookowego profilu: Estrada Rzeszowska
RZESZÓW. 12 stycznia na rzeszowskim Rynku odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rzeszowie. Z tej okazji Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalną i bezpłatną trasę zabytkowym autobusem.

Z okazji 28. Finału WOŚP w Rzeszowie będzie kursował specjalny autobus. Jelcz PR110 U z 1982 roku został wyremontowany w MPK Rzeszów i przywrócony do stanu fabrycznego.

Zabytkowy autobus kursował będzie trasą: Słowackiego – Piłsudskiego – Pl. Wolności – Rejtana – Powst. Warszawy – Hetmańska – Kilara – Słowackiego. Przejazd będzie bezpłatny, zaś przejechanie tej trasy zajmie ok. 30 min.

Autobus będzie zatrzymywał się na wszystkich przystankach. Odjazdy autobusu spod Ratusza wykonywane będą o godzinach 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 i 18:00. Dodajmy, że podczas ubiegłorocznego Finału WOŚP mieszkańcy Rzeszowa mieli możliwość skorzystać z takiej samej atrakcji.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie dyskutowano o szczepieniach przeciw COVID-19

RZESZÓW. W Rzeszowie odbyła się wczoraj pierwsza Międzynarodowa Konferencja Naukowa poświęcona szczepieniom przeciw COVID-19. 

Rzeszów

18-latek zatrzymany za rozboje

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 18-latka podejrzanego o dwa rozboje. W ciągu ostatniego miesiąca mężczyzna zaatakował i okradł dwie osoby. Prokurator przedstawił mu zarzuty rozboju i zastosował dozór policji.

Rzeszów

Ulica Morgowa będzie poszerzona. Koniec ruchu wahadłowego

RZESZÓW. Do połowy przyszłego roku potrwa przebudowa ulicy Morgowej na osiedlu Wilkowyja. Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie wybrał waśnie wykonawcę prac.

Rzeszów

Dofinansowania małej retencji dla mieszkańców. Jest zgoda radnych

RZESZÓW. Rzeszowscy radni poparli wniosek prezydenta Fijołka odnośnie wprowadzenia w mieście systemu dopłat do inwestycji związanych z retencją wód opadowych.

Rzeszów

Prezydent Fijołek przedstawił założenia przyszłorocznego budżetu miasta

RZESZÓW. Ponad 1,76 mld zł ma wynieść przyszłoroczny budżet Rzeszowa, którego główne założenia przedstawił prezydent Fijołek podczas wczorajszej sesji rady miasta. Duży nacisk położono na edukację, sport i miejską zieleń.

Rzeszów

ROBO-motion w Rzeszowie. Będą walki robotów, line followery i roboty sumo

RZESZÓW. Największe w kraju zawody robotów znów w Rzeszowie. Tegoroczna edycja ROBO-motion zagości 28 listopada na terenie Hali Podpromie. Uczestnicy zmierzą się w ośmiu kategoriach, podzielonych na 17 konkurencji.

Rzeszów

Rzeszów będzie miał 166 nowych wysokich drzew

RZESZÓW. Rozpoczęły się jesienne nasadzenia drzew na terenie miasta. To głównie rodzime gatunki: dęby, lipy i brzozy.

Rzeszów

W rzeszowskim oddziale NFZ stanął samoobsługowy kiosk profilaktyczny

RZESZÓW.  Stanowisko ds. profilaktyki zostało rozbudowane o samoobsługowy punkt, w którym można już wykonywać badania określające ryzyko zachorowania na choroby cywilizacyjne.

Reklama