Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Sprawdź, jak będą kursować autobusy MKS w okresie świątecznym

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Międzygminna Komunikacja Samochodowa informuje o kursach autobusów w okresie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

24.12.2019 r. komunikacja wykonywana będzie wg rozkładu jazdy dla dnia roboczego  do godz. 17.00 z wyłączeniem kursów z odpowiednimi oznaczeniami. Wszystkie kursy z wyjazdem z Rzeszowa po godzinie 17 ulegają zawieszeniu.

Od 25.12.2019 r. do 26.12.2019 r.  komunikacja wykonywana jak w niedziele i święta, z wyłączeniem kursów z odpowiednimi oznaczeniami.

27.12.2019 r. komunikacja wykonywana będzie jak w soboty, z wyłączeniem kursów z odpowiednimi oznaczeniami.

30 i 31.12.2019 r.  autobusy MKS pojadą jak w dni robocze, z wyłączeniem kursów z odpowiednimi oznaczeniami, natomiast 01 stycznia 2020 r.  komunikacja wykonywana będzie jak w niedziele i święta, z wyłączeniem kursów z odpowiednimi oznaczeniami.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Powstanie aplikacja "klimatyczna" dla mieszkańców Rzeszowa. W ramach nagrody

RZESZOW. Klimaton dla Rzeszowa. Zespół programistów stworzy aplikację pomagającą chronić mieszkańców przed zagrożeniami klimatycznymi.

Rzeszów

I LO w Rzeszowie będzie miało nową halę sportową

RZESZÓW. I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie zyska nowe zaplecze sportowe. Na miejscu dotychczasowego obiektu powstanie hala z kilkoma boiskami, siłownią i salą treningową.

Rzeszów

Przebudują sieć oświetleniową przy Strzyżowskiej na os. Kotuli

RZESZÓW. Wzdłuż ulicy Strzyżowskiej na osiedlu Kotuli staną nowe latarnie LED. Miejski Zarząd Dróg szuka obecnie wykonawcy przebudowy sieci oświetleniowej.

Rzeszów

Nowa pracownia rezonansu magnetycznego w szpitalu przy Lwowskiej. Jedyna taka na Podkarpaciu

RZESZÓW. W Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie została oddana do użytku nowoczesna pracownia rezonansu magnetycznego dla dzieci. Przy Lwowskiej powstanie też Podkarpackie Centrum Zdrowia Dziecka.

Rzeszów

Trzy osoby podtrute tlenkiem węgla w Świlczy

RZESZÓW. Kobieta wraz z dwójką dzieci podtruły się tlenkiem węgla. Na szczęście nie doszło do tragedii.

Rzeszów

Więcej budek dla jerzyków przy rzeszowskich blokach. Ptaki niemal zniknęły z terenu miasta

RZESZÓW. Pracownicy MZBM zawiesili dwadzieścia budek dla jerzyków na elewacji bloku przy ul. Leszczyńskiego. Kolejnych 400 budek czeka na umieszczenie przy ścianach innych budynków.

Rzeszów

Miasto wesprze kolejny startup. To aplikacja ułatwiająca lotnicze podróże

RZESZÓW. Rzeszów przyczyni się do rozwoju mobilnej aplikacji FLYTRIP lokalnej firmy Propjet. To nowoczesne narzędzie, które ma ułatwić podróżowanie samolotem. 

Rzeszów

Będą nowe ekologiczne autobusy w Rzeszowie

RZESZÓW. Ruszył przetarg na zakup kolejnych miejskich autobusów elektrycznych i gazowych. Miejski tabor wzmocni się łącznie o 14 ekologicznych pojazdów.

Reklama