Rzeszów - Niedziela, 29.06.2025
Reklama

Szkoła przy ul. Miodowej zostanie rozbudowana

Dodano: /

fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Podpisano umowę na rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Miodowej w Rzeszowie. Inwestycję zrealizuje wybrana w przetargu firma Texom. Jej koszt to prawie 19,6 mln zł.

Głównym elementem zadania będzie budowa nowej, trzykondygnacyjnej części szkoły. Znajdzie się w niej m.in. 12 pełnowymiarowych sal lekcyjnych, sala komputerowa, sala językowa, dwie świetlice, biblioteka z czytelnią, pokój nauczycielski oraz pokój wicedyrektora a także dwa pomieszczenia przeznaczone dla pedagoga i logopedy.

Inwestycja będzie gotowa do 31 maja 2026 roku.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wprowadzenie opłat na parkingu lotniska w Jasionce od 21 sierpnia br.

RZESZÓW. Łączna ilość miejsc parkingowych wyniesie 857.

Rzeszów

30 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. W tym momencie ruszy I etap rezerwacji. Drugi, otwarty wystartuje 27 września.

Rzeszów

3 mln zł powędrowało do szpitala MSWiA W Rzeszowie

RZESZÓW. Umowę zawarto 14 sierpnia w szpitalu MSWiA w Rzeszowie.

Rzeszów

Uruchomiono sprzedaż biletów semestralnych i uczniowskich

RZESZÓW. Bilety semestralne uczniowskie będą dostępna w okresie od 1 września 2019 r. do 31 stycznia 2020 r.

Rzeszów

W rzeszowskim Oknie Życia Caritas znaleziono chłopczyka

RZESZÓW. Niemowlę znalazła siostra Dominika, kierownik Domu Samotnej Matki – nadała mu imię Jacek.

Rzeszów

Teatralna przerwa w Rzeszowa dobiega końca. 22 sierpnia do miasta przyjeżdżają artyści z Gruzji, Ukrainy i Litwy

RZESZÓW. Na mieszkańców Rzeszowa czeka 17 wydarzeń, w tym koncerty, spektakle oraz wernisaże.

Rzeszów

Jakie są najpopularniejsze marki samochodów na ulicach Rzeszowa?

RZESZÓW. Najczęściej właścicielami pojazdów rejestrowanych w Rzeszowie są mężczyźni, lubujący się w głównej mierze w samochodach typu hatchback. W głównej mierze rzeszowianie decydują się na zakup samochodów pochodzących z Polski.

Reklama