Rzeszów - Sobota, 20.09.2025
Reklama

Targi Carpathia Fishing - jedyne takie wydarzenie dedykowane wędkarstwu na Podkarpaciu

Dodano: 01.02.2019 r.

W dniach 16-17 lutego 2019 roku w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa po raz pierwszy na Podkarpaciu odbędą się Targi Wędkarskie Carpathia Fishing.

Prezentacje wędek i sprzętu wędkarskiego, warsztaty z robienia woblerów, konkursy z nagrodami, mistrzowie i influencerzy wędkarstwa, konferencja i prelekcje tematyczne, a także warsztaty edukacyjne dla najmłodszych – to największe atrakcje zbliżających się Podkarpackich Targów Wędkarskich CARPATHIA FISHING, które odbędą się w dniach 16-17 lutego, w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa.

Pierwsza edycja targów dedykowanych hobbystom i pasjonatom wędkarstwa to duże wyzwanie dla organizatorów wydarzenia, ponieważ wymaga ogromnego zaangażowania i budowania marki od podstaw. Dzięki partnerom i patronom udało nam się zdobyć wiedzę o branży wędkarskiej, jak i o samym wędkarstwie. Miejmy nadzieję, że ta formuła targów zaowocuje  i zostanie przyjęta z entuzjazmem przez wędkarski świat – mówi Izabela Lampart, Project Manager CARPATHIA FISHING.

W trakcie dwóch dni targowych kilkudziesięciu producentów i dystrybutorów zaprezentuje szeroką gamę produktów dedykowanych wędkowaniu, takich jak: wędki, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty, spławiki, podbieraki, przypony spinningowe, łodzie, pontony, odzież dla wędkarzy. Wędkarze różnych metod będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami sprzętowymi i akcesoriami, które dopiero pojawią się w sklepach wędkarskich.
Reklama
CARPATHIA FISHING to nie tylko ekspozycja – targi mają również walor edukacyjny. Wydarzeniem towarzyszącym targom będzie konferencja tematyczna, podczas której zaproszeni prelegenci omówią i podzielą się tajnikami połowu ryb znanymi metodami wędkowania.

Wszyscy Ci, którzy jeszcze nigdy nie byli „na rybach”, a chcieliby zacząć od warsztatów dla początkujących, dowiedzą się, jak przygotować się do debiutanckiej wędkarskiej eskapady.

Pierwsze i jedyne na Podkarpaciu targi wędkarskie to doskonała okazja do spotkań w gronie prawdziwych pasjonatów „zasiadek” nad jeziorem i osób zainteresowanych aktywnością outdoorową. Goście będą mogli wziąć udział w warsztatach, zawodach na symulatorach i konkursach. Carpathia Fishing to czas świetnej zabawy, podczas której będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do G2A Arena w dniach 16-17 lutego.

Szczegóły na: http://g2aarena.pl/wydarzenie/carpathia-fishing/
 
Ważne informacje:
 
Termin: 16-17 lutego, godziny od 10:00 do 17:00
Miejsce wydarzenia: G2A Arena, Jasionka 953
Bilety wstępu (dostępny na http://g2aarena.pl/wydarzenie/carpathia-fishing/  oraz do kupienia na miejscu.
Ceny biletów:
normalny: 12 zł
ulgowy: 7 zł

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przerwa w dostawie wody dla mieszkańców Al. Rejtana i ul. Popiełuszki

RZESZÓW. W godzinach od 23:00 do 06:00 nastąpi przerwa w dostawie wody zimnej i ciepłej.

Rzeszów

Ofiarą oszustwa została 75-latka z Rzeszowa. Sprawca zadzwonił w imieniu siostrzenicy

RZESZÓW. Wczoraj ofiarą oszustów padła 75-letnia mieszkanka Rzeszowa.

Rzeszów

W ratuszu gościła firma budująca monorail. Marcin Warchoł ma pomóc w realizacji tematu

RZESZÓW. Ratusz nie ustaje w próbach, aby monorail wreszcie znalazł się w przestrzeni publicznej miasta.

Rzeszów

Otwarto nowy hotel w sąsiedztwie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka [FOTO]

RZESZÓW. Budowa hotelu trwała zaledwie 13 miesięcy.

Rzeszów

Ogłoszono przetarg na 10 km odcinek S19 na trasie Rzeszów Południe – Babica

RZESZÓW, PODKARPACIE. Realizacja inwestycji planowana jest na lata 2020-2025.

Rzeszów

Projekt oraz wstępne informacje nt. wielopoziomowego parkingu przy basenach ROSIR-u

RZESZÓW. Planowany obiekt ma mieć pięć kondygnacji, na których łącznie znajdzie się 236 miejsc parkingowych.

Rzeszów

Ogłoszono listę zadań do realizacji w ramach RBO 2020

RZESZÓW. Spośród 107 zgłoszonych projektów, do realizacji wybrano 5 zadań z I kategorii, 21 z II kategorii oraz 21 projektów z II kategorii.

Rzeszów

Policyjna akcja „Przejezdne skrzyżowania”. Ponad 20 wykroczeń zakłócających płynność ruchu

RZESZÓW. Na wybranych skrzyżowaniach policjanci zwracali uwagę na wykroczenia popełniane przez kierujących.

Reklama