Rzeszów - Niedziela, 09.11.2025
Reklama

Tragedia w bloku przy ul. Kwiatkowskiego. 19-latek zabił swoją dziewczynę?

Dodano: 25.05.2021 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci prowadzą śledztwo w sprawie śmierci 18-letniej kobiety. Jej ciało znaleziono w mieszkaniu przy ul. Kwiatkowskiego. W sprawie zatrzymano chłopaka zmarłej. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3-miesięcy.

Zwłoki 18-letniej kobiety ujawniono w sobotę, 22 maja około godz. 12:30 w jednym z mieszkań przy ul. Kwiatkowskiego. Znalazł je właściciel mieszkania, które zmarła wynajmowała wspólnie ze swoim o rok starszym chłopakiem. Obydwoje to mieszkańcy województwa śląskiego.

Do tragicznych wydarzeń doszło dwa dni wcześniej, tj. w czwartek 20 maja br.  - Norbert Z. pozbawił życia swoją dziewczynę 18-letnią Natalię J. poprzez kilkukrotne dźgnięcia nożem w klatkę piersiową.  – informuje Krzysztof Ciechanowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Jak ustaliła Policja, para zalegała z czynszem. Właściciel mieszkania, które wynajmowali, pojawił się w nim w celu uregulowania należności. 19-latek stwierdził, że pieniądze ma jego dziewczyna, która akurat przebywa w jednej z rzeszowskich galerii. Razem z właścicielem udali się we wskazane miejsce. Tam podejrzany przekazał klucze do mieszkania i uciekł. Właściciel wrócił do mieszkania, gdzie w sypialni znalazł ciało dziewczyny, a następnie powiadomił służby.
Reklama
Policjanci rozpoczęli poszukiwanie 19-latka. Na podstawie rysopisu, po dwóch godzinach zatrzymali podejrzanego. Mężczyzna został przesłuchany przez prokuratora. - Podejrzany nie przyznał się do zarzucanego mu czynu, odmówił złożenia wyjaśnień i udziału w wizji lokalnej – informuje Krzysztof Ciechanowski.

W poniedziałek, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Rzeszowie tymczasowo aresztował 19-latka na okres 3 miesięcy.

Policjanci i prokurator przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowego przebiegu i okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Policjanci rozpoczęli przesłuchiwanie świadków.
 
Źródło: KMP Rzeszów, Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów wśród zwycięzców programu Lechstarter. Nad Wisłokiem powstanie Przestrzeń

Zakończyło się głosowanie w IV edycji programu Lechstarter. Rzeszów znalazł się wśród zwycięzców, co oznacza, że wkrótce nad Wisłokiem stanie specjalna instalacja.

Rzeszów

Na parkingu przy hali na Podpromiu uruchomiono punkt kontroli autokarów

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie uruchomiła stały punkt kontroli autokarów wycieczkowych. Znajduje się on przy hali widowiskowo-sportowej na Podpromiu.

Rzeszów

Na ul. Cieplińskiego samochód potrącił pijanego pieszego. Mężczyzna trafił do szpitala

25-letni mężczyzna został potrącony przez samochód na ul. Cieplińskiego. Jak się okazało, był pijany. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Rzeszów

Prawie 1 milion zł dla WSIiZ na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosił komunikaty o wysokości subwencji ze środków finansowych na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego przyznanych na rok 2019.

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski jednak nie zmieni logo

RZESZÓW. Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego, prof. dr hab. Sylwester Czopek podjął decyzję o zachowaniu obecnie obowiązującego logo uczelni.

Rzeszów

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 4. Pojedzie przez nowy łącznik

Od soboty, 25 maja 2019 r. linia autobusowa nr 4 pojedzie według nowego rozkładu jazdy oraz na zmienionej trasie, uwzględniającej nowe przystanki.

Rzeszów

W czwartek możliwe utrudnienia w ruchu. Ulicami Rzeszowa przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Korowód poruszał się będzie prawymi pasami ruchu. W miarę możliwości, policjanci będą przepuszczać kierujących z lewej strony pochodu. 

Rzeszów

W czwartek otwarcie łącznika ul. Lubelskiej z ul. Warszawską

RZESZÓW. Otwarcie drogi 23 maja o godz. 11.00.

Reklama