Rzeszów - Poniedziałek, 06.04.2026
Reklama

Tragiczny wypadek na S19 w Nienadówce. Nie żyje 61-letni mężczyzna

Dodano: 03.11.2023 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Na drodze ekspresowej S19 w Nienadówce, doszło do tragicznego wypadku. 65-latek kierujący volkswagenem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarowym Dafem. Kierowca osobówki zginął na miejscu, jego pasażerka trafiła do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj około godz. 11:30 na drodze ekspresowej S19 na wysokości miejscowości Nienadówka w powiecie rzeszowskich. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 65-letni kierowca volkswagena (mieszkaniec powiatu niżańskiego), jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem marki DAF, kierowanym przez 61-letniego mieszkańca Biłgoraja. W wyniku zderzenia volkswagen wjechał do rowu.
Reklama
Po zderzeniu kierujący DAF’em, zderzył się dodatkowo z jadącym w kierunku Rzeszowa innym samochodem ciężarowym, którym kierował 29-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego.

Mimo reanimacji życia 65-latka kierującego volkswagenem nie udało się uratować. Przewożona przez niego pasażerka, z obrażeniami trafiła do szpitala.

Policjanci ustalili, ze kierowcy obu samochodów ciężarowych byli trzeźwi.

W rejonie wypadku występują utrudnienia, które mogą potrwać nawet kilka godzin. Zablokowany jest wjazd na węzeł Sokołów Północ w kierunku Rzeszowa oraz węzeł Sokołów w kierunku Lublina.
 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Władze miasta ponownie o poszerzeniu granic Rzeszowa

RZESZÓW. Chcą przyłączyć Racławówkę Doły, Pogwizdów Nowy oraz Malawę.

Rzeszów

Znamy listę firm, które dostarczą śmieci do spalarni. Obok Rzeszowa i Strzyżowa… Warszawa

RZESZÓW. PGE Energia Ciepła wyłoniła 10 firm, które będą dostarczać odpady do spalarni w Rzeszowie.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów zwycięska po 10. kolejce PlusLigi

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów pokonali we własnej hali Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:1 w meczu 10. kolejki PlusLigi.

Rzeszów

Maraton Innowacji w PCI. Będą eksperymenty na pokładzie nanosatelitów

RZESZÓW. Już 17 grudnia br. w Podkarpackim Centrum Innowacji zaplanowano Maraton Innowacji.

Rzeszów

Zobacz, jak będzie wyglądał tunel pod rondem Pobitno [WIZUALIZACJA]

RZESZÓW. Ratusz za projekt tunelu zapłaci 1,4 mln zł. 

Rzeszów

Truskawiec dołącza do grona miast partnerskich Rzeszowa

RZESZÓW. Ukraińskie miasto Truskawiec zostało nowym miastem partnerskim stolicy innowacji. Umowę podpisano na Ukrainie. 

Rzeszów

Bilety papierowe na autobus miejski w Rzeszowie odejdą do lamusa?

RZESZÓW. Pierwsze autobusy z nowoczesnymi kasownikami wyjadą już w styczniu 2020 roku.

Reklama