Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na S19 w Nienadówce. Nie żyje 61-letni mężczyzna

Dodano:

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Na drodze ekspresowej S19 w Nienadówce, doszło do tragicznego wypadku. 65-latek kierujący volkswagenem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarowym Dafem. Kierowca osobówki zginął na miejscu, jego pasażerka trafiła do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj około godz. 11:30 na drodze ekspresowej S19 na wysokości miejscowości Nienadówka w powiecie rzeszowskich. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 65-letni kierowca volkswagena (mieszkaniec powiatu niżańskiego), jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem marki DAF, kierowanym przez 61-letniego mieszkańca Biłgoraja. W wyniku zderzenia volkswagen wjechał do rowu.
Reklama
Po zderzeniu kierujący DAF’em, zderzył się dodatkowo z jadącym w kierunku Rzeszowa innym samochodem ciężarowym, którym kierował 29-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego.

Mimo reanimacji życia 65-latka kierującego volkswagenem nie udało się uratować. Przewożona przez niego pasażerka, z obrażeniami trafiła do szpitala.

Policjanci ustalili, ze kierowcy obu samochodów ciężarowych byli trzeźwi.

W rejonie wypadku występują utrudnienia, które mogą potrwać nawet kilka godzin. Zablokowany jest wjazd na węzeł Sokołów Północ w kierunku Rzeszowa oraz węzeł Sokołów w kierunku Lublina.
 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego powstaje mURal. Całość zajmie 450 m2

RZESZÓW. Docelowo mURal zajmie całą ścianę budynku A1.

Rzeszów

Loty Marka Kuchcińskiego. Marszałek Władysław Ortyl wydaje oświadczenie

RZESZÓW. Marszałek województwa podkarpackiego odnosi się do lotów rządowym samolotem z marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim.

Rzeszów

126 interwencji strażaków na Podkarpaciu. W Rzeszowie było spokojnie

RZESZÓW, PODKARPACIE. W Rzeszowie, jak również w powiecie rzeszowskim obyło się bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Rzeszów

Klątwa, czulent i „dmuchawa”, czyli Rzeszów śladami żydowskiej historii. Rusza specjalna trasa turystyczna

RZESZÓW. Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała nową, ciekawą propozycję spędzenia czasu w Rzeszowie dla mieszkańców i turystów.

Rzeszów

Strzelali z broni śrutowej w przystanki, samochody i elewację budynków. Jest akt oskarżenia

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Dębicy skierowała do Sądu Rejonowego w Rzeszowie akt oskarżenia przeciwko Bartłomiejowi L. i Aleksandrowi M.

Rzeszów

Na jednej z rzeszowskich uczelni znacznie wzrosła liczba chętnych na studia w języku angielskim

RZESZÓW. Aż o 50% wzrosła liczba kandydatów z polskich szkół, gotowych podjąć studia po angielsku. 

Rzeszów

IMGW ostrzega przez burzami z gradem, m.in. w Rzeszowie, Przemyślu i Krośnie

RZESZÓW, PODKARPACIE. Pogoda może się pogorszyć już od godz. 12.00.

Rzeszów

Wykaz inwestycji drogowych na Podkarpaciu. Drogą ekspresową z Rzeszowa do Lublina pojedziemy w 2022 r.

RZESZÓW, PODKARPACIE. W realizacji jest ponad 54 km S19, kolejne 85 km jest w przygotowaniu.

Reklama