Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na torach w Boguchwale. Nie żyje mężczyzna

Dodano: 09.06.2025 r. / Redakcja

fot. Pixabay / RESinet.pl
fot. Pixabay / RESinet.pl

BOGUCHWAŁA. Rzeszowscy policjanci pracują nad ustaleniem szczegółów tragicznego zderzenia, do którego doszło dziś rano na torach kolejowych w Boguchwale. Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz pociąg.

Do zdarzenia doszło około godz. 10:30 na torach w rejonie ul. ks. Józefa Przybyły. Pracujący na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że nieznany mężczyzna wszedł na tory bezpośrednio pod nadjeżdżający pociąg relacji Jasło-Rzeszów.

W wyniku potrącenia i doznanych obrażeń, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Mundurowi ustali, że maszynista pociągu był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Lufthansa z rekordem na rzeszowskim lotnisku

RZESZÓW. O 60 proc. wzrosła liczba pasażerów korzystających z usług linii Lufthansa kursujących do stolicy Bawarii.

Rzeszów

Rzeszowianin pobiegnie z miasta innowacji do Gdańska. Akcja ma charakter charytatywny

RZESZÓW. Przed Pawłem Hanulakiem ponad 600 km do przebiegnięcia. 

Rzeszów

W Rzeszowie notuje się coraz więcej oszustw na BLIK-a

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci obserwują rosnącą liczbę oszustw, do których doszło wskutek nieuprawnionego wykorzystania kodów BLIK.

Rzeszów

Poranne wypadki na ulicach Rzeszowa. 3 osoby trafiły do szpitala

RZESZÓW. Z uwagi na pogarszające się warunki pogodowe, policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Rzeszów

"Każda inna, wszystkie równe!". W listopadzie pierwszy Kobiecy Kongres na Podkarpaciu

Kobiecy Kongres to platforma spotkań, wymiany doświadczeń i przede wszystkim miejsce do dyskusji na ważne dla kobiet tematy.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Strażowie. Nie żyje 78-letni mężczyzna

Mężczyzna wpadł pod przyczepę ciągnika rolniczego, który go omijał.

Rzeszów

Finał akcji patriotyczno - społecznej "Rzeszów dla Bohaterów '39"

RZESZÓW. Ponad 120 osób wzięło udział w finale akcji „Rzeszów dla Bohaterów ‘39”, która zorganizowana została w rzeszowskich restauracjach na początku września br.

Reklama