Rzeszów - Sobota, 14.06.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na ul. Gromskiego w Rzeszowie. Nie żyje 61-letnia kobieta

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, na skrzyżowaniu ulic Gromskiego i Krogulskiego w Rzeszowie.  W zderzeniu forda z audi ranne zostały cztery osoby. Jedna z nich zmarła w szpitalu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło po godz. 14:00. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 29-letnia kobieta kierująca fordem, wyjeżdżając z ulicy Gromskiego w ul. Krogulskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa i dopro
wadziła do zderzenia z audi, którym kierowała 25-letnia mieszkanka Rzeszowa. Fordem podróżowały jeszcze dwie pasażerki, w wieku 61 i 27 lat. Wszyscy uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitala.

Niestety, 61-letnia pasażerka forda, na skutek odniesionych ran zmarła.

Kierujące w chwili zdarzenia były trzeźwe.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Interaktywna ciężarówka pełna słodkości odwiedzi Rzeszów

RZESZÓW. W najbliższą sobotę do stolicy Podkarpacia przyjedzie Wawel Truck. Interaktywna ciężarówka pełna słodkości zaparkuje przy al. Cieplińskiego podczas Rajdu Rzeszowskiego. 

Rzeszów

30. Rajd Rzeszowski: Utrudnienia w ruchu i objazdy autobusów

RZESZÓW. Część rzeszowskich ulic oraz odcinków lokalnych dróg zostanie wyłączona z ruchu. Autobusy komunikacji miejskiej pojadą objazdami.

Rzeszów

Skrzyżowanie al. Wyzwolenia z al. Okulickiego do przebudowy

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która przebuduje skrzyżowanie al. Wyzwolenia z al. Okulickiego. Inwestycja ma być dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Rzeszów

W Rzeszowie pojawi się ponad 400 nowych defibrylatorów AED. Ruszyła akcja #dajemyserce

RZESZÓW. Powstanie również aplikacja na telefon lokalizująca ich położenie.

Rzeszów

W sobotę zbiórka krwi w CH Plaza

RZESZÓW. W akcji mogą wziąć udział wszystkie osoby zainteresowane pomocą innym. 

Rzeszów

Trwa budowa basenu przy ul. Matuszczaka

RZESZÓW. - Jest to jedna z największych inwestycji, które są obecnie prowadzone w Rzeszowie – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce i miasto Rzeszów wznawiają współpracę promocyjną

RZESZÓW/JASIONKA. Podpisano umowę, dzięki której stolica Podkarpacia znów będzie promowana na podrzeszowskim lotnisku oraz w miastach, do których można dotrzeć z niego bezpośrednio, czyli Warszawie, Gdańsku i Szczecinie.

Rzeszów

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali innowacyjną piankę poliuretanową

Od kilku lat pianki poliuretanowe cieszą się rosnącą popularnością, zwłaszcza w budownictwie. 

Reklama