Rzeszów - Piątek, 16.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w pow. rzeszowskim. Drzewo spadło na samochód, kierowca zginął na miejscu

Dodano:

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w Przewrotnem. Najprawdopodobniej na skutek silnego podmuchu wiatru, na jadący samochód spadło drzewo. Pomimo reanimacji, życia kierowcy nie udało się uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę, około godz. 19:30, w miejscowości Przewrotne, w powiecie rzeszowskim. Panowały wówczas trudne warunki atmosferyczne. Jak wstępnie ustalili policjanci, na jadący w kierunku Raniżowa samochód marki fiat, spadło drzewo. Autem podróżowały dwie osoby. 25-letni kierowca zginął na miejscu. 26-letnia pasażerka została przewieziona do szpitala.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności tego wypadku.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Atakował kobiety w centrum Rzeszowa. Jedną z nich ranił nożem

RZESZÓW. O pierwszym ataku policjanci zostali poinformowani w ubiegłą środę po południu.

Rzeszów

Zatrzymano podejrzanego o wywołanie alarmów bombowych w ZUS i NFZ

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali 73-letniego mieszkańca Rzeszowa, który wysłał list z informacją o podłożeniu ładunków wybuchowych w ZUS oraz NFZ.

Rzeszów

Kolejna akcja sprzątania Wisłoka. Tym razem tereny, na których może znaleźć się przestrzeń kwadratowa

RZESZÓW. Zbiórka rozpocznie się o godzinie 11.00 obok wejścia na piesza kładkę od ul. Podwisłocze.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczyna współprace z uczelnią w Hamburgu

RZESZÓW. PRz podpisała porozumienie o  współpracy z Helmut Schmidt University (Uniwersytet Federalnych Sił Zbrojnych) w Hamburgu.

Rzeszów

Jest kolejny przetarg na rewitalizację parku przy ul. Dąbrowskiego

RZESZÓW. W poprzednim przetargu wybrany wykonawca wycofał się przed podpisaniem umowy.

Rzeszów

Znamy wyrok w sprawie pomnika na Placu Ofiar Getta

RZESZÓW. Wojewódzki Sąd Administracyjny wydał decyzję w sprawie skargi rzeszowskiego Ratusza.

Rzeszów

PiS ponownie w sprawie całorocznej wypożyczalni. Tym razem projekt uchwały uwzględnia hulajnogi

RZESZÓW. Tym razem projekt uchwały uwzględnia również skutery i hulajnogi elektryczne i trzyletnią umowę.

Reklama